EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  125  1

Тимошенко про ''гнилі'' рейтинги конкурентів мачо

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що усі кандидати у президенти України самоусунулися від боротьби із кризою.

"Вони не тільки самоусунулися, а почали працювати системно, щоб криза набула абсолютного характеру, паніка посилювалась", - зазначила голова уряду на підсумковій прес-конференції.

Юлія Тимошенко заявила, що сьогодні усі політики, які є кандидатами в президенти, "нарощують свої дешеві, гнилі рейтинги за рахунок дискредитації країни і уряду". Вона вважає, що її опоненти переконані, що чим глибша криза, тим більше шансів мають вони мають для нарощування своїх рейтингів".

"Зараз прийнято розповідати, які герої у нас кандидати в президенти і що вони вже завтра прийдуть до влади і зможуть змінити все життя, налагодять економіку, запустять всі галузі - такі собі політичні мачо. Хочу запитати, де ці політичні мачо були, коли потрібно було від них отримати хоча б одну реальну пропозицію, реальний антикризовий законопроект", - заявила прем'єр.

Юлія Тимошенко заявила, що у 2009 році Україна перебувала на межі дефолту. "Підсумовуючи цей найскладніший рік, я можу сказати, що ми дійсно були на межі. Дійсно міг статися дефолт і невиплата заробітних плат. Але ми цього не допустили", - сказала Юлія Тимошенко. Вона заявила, що це сталося "всупереч президенту, Верховній Раді і опозиції".

Водночас, прем'єр-міністр заявила, що економічна криза завершиться через 2-4 місяці.Источник: https://censor.net.ua/f2503396
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу

вверх