EN|RU|UK
 Форум Украины
  68  1

 Уряд збільшить фінансування Збройних Сил України

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що у 2009 році видатки на сферу оборони і безпеки перевищили рівень попередніх років, і уряд планує й надалі збільшувати фінансування Збройних Сил.

"Збільшення є, і це збільшення буде продовжуватися. У 2010 році ми запланували ще більші показники", - заявила Юлія Тимошенко на прес-конференції за підсумками року.

Зокрема Прем'єр-міністр нагадала, що у 2008 році видатки на грошове забезпечення Збройних Сил становили 2,155 мільярди гривень у той час, як в 2009 році вони складали 2,187 мільярдів. "Це більше, ніж навіть у докризовий рік. Нічого не знижувалося, все фінансується. І все робиться так, як мусить робити країна для армії, в тому числі середньомісячне грошове забезпечення військовослужбовців також поступово збільшується. Незважаючи на кризу ми потрошку прирощуємо ці цифри", - підкреслила Юлія Тимошенко.

"Тому, коли нас зараз за армію хтось з лідерів нації смикає, хай вивчає бухгалтерію, цифри і дивиться, що в кризу можна було зовсім провалити фінансування, а ми посилили і змінили", - підсумувала Прем'єр-міністр.

Як відомо, нещодавно Юлія Тимошенко заявила, що Кабінет Міністрів планує з 1 січня 2010 року усунути у ланцюжку фінансування Збройних Сил таку ланку як спеціальний фонд. "Усе залишкове майно буде віддано Фонду державного майна, який продемонструє, як потрібно ним розпоряджатися і продавати, щоб фінансувати армію", - пояснила вона.Источник: https://censor.net.ua/f2503318
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Maxim Isajew, Maxim Ak-Murza, Irada, Василий Чапаев cdfe43f0, Vitaliy Chaykovskiy, Wevelsburg, Ming Uing b56f719d, sergio sergio 909a2d55, Alejandro Don Goborez, Ірландія, Sergey Sryvkin 332ecba0, qeq qeq af3744b3, Ігор Кичак, OA, Иван Афанасьев
 Всего на сайте: 45 писателей
 
 
 
 
 
 вверх