EN|RU|UK
 Форум Украины
  157  2

 Юлія Тимошенко: Кримінальні кола не сміють бути владою

Кандидат на посаду Президента, чинний Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко закликає свідомих громадян не допустити повернення до влади кримінальних і олігархічних кіл.

"Сьогодні усі справжні патріоти України, усі люди доброї волі мусять зрозуміти, що це зло, ця навала просто в Україні хоче зараз повернутися через продажність високих політиків, через фальсифікації і створення штучних процесів у ЦВК", - заявила Юлія Тимошенко під час робочого візиту до Рівненської області, повідомляє її персональний сайт.

Глава уряду також сказала, що вважає Віктора Януковича "обкладинкою, просто фейсом, за яким йде потужна олігархія країни".

На переконання Юлії Тимошенко, ці олігархічні структури планують скористатися кризою і розчаруванням громадян, викликаним невиконанням гасел Майдану, і повернутися до влади. "Вони хочуть далі цинічно брати у України все, що їм подобається: родовища, заводи, порти, все, що вони вдало для себе, але невдало для країни забрали до 2004 року", - пояснила Прем’єр-міністр.

"На жаль, у 2004 році, коли ми їх виселяли з влади, заслабкими виявилися певні лідери, які не довели справу до логічного завершення і дали можливість олігархії просочитися назад до влади, у тому числі вносячи кандидатуру Прем’єр-міністра Януковича у 2006-2007 роках від Президента Ющенка", - додала Юлія Тимошенко.

Вона заявила, що не допустить реваншу кримінальних структур на виборах Президента. "Я ніколи не дам нікому повернути назад і не дам відступити, не дам їм опанувати країну, не дам їм проводити антиукраїнську політику. І вистачить у нас, незважаючи на кризу, і сил, і підтримки, і можливостей об’єднати всю українську команду людей доброї волі", - підсумувала кандидат в Президенти.Источник: https://censor.net.ua/f2503204
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх