EN|RU|UK
 Форум Украины
  147  1

 Партія регіонів опустилася до підкупу виборців

Кандидат на посаду Президента, чинний Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє про те, що Партія регіонів вдається до підкупу виборців в Західній та Центральній Україні.

"Зараз саме в цих регіонах почалася масова роздача грошей за купівлю голосів", - сказала Юлія Тимошенко в ході робочого візиту в Черкаську область, уточнивши, що за кожен голос на виборах Президента Партія регіонів пропонує людям по 150-200 гривень, повідомляє сайт Юлії Тимошенко.

"Я прошу, передайте всім людям без винятку: якщо є необхідність ці гроші взяти, запам'ятайте, що коли ви голосуєте і ставите "пташку", там ніхто це не бачить і нікому не треба про це звітувати. Якщо в когось є така потреба до цих грошей, просто щоб не дай Бог, щоб за ці гроші не відкрили шлях сарані, яка просто з країни зробить випалене поле", - сказала Юлія Тимошенко.

Як відомо, раніше кандидат у Президенти неодноразово заявляла про інші технології, що застосовуються її опонентами в ході нинішньої виборчої кампанії. Йдеться про спроби переконати виборців у тому, що "всі політики однакові", а також про заклики перед другим туром виборів голосувати проти всіх кандидатів у Президенти або взагалі проігнорувати вибори.

Така тактика, попереджає Юлія Тимошенко, може призвести до того, що голос кожного виборця, який проголосував проти всіх або не прийшов на вибори, буде фактично віддано за Віктора Януковича.Источник: https://censor.net.ua/f2503191
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Magdalena Zurbiene, Арнольд Рюйтель, Сын Расеи, Vadym Tsyrkalyuk, Forest Gumр 2f83752f, I Ka 538a282a, aquarius580 459c2008, почему, Andreas Root, OA
 Всего на сайте: 29 писателей
 
 
 
 
 
 вверх