EN|RU|UK
 Форум Украины
  150  3

 Заява Форуму українських націоналістів на підтримку кандидата на пост Президента України В. Ющенка

Форум українських націоналістів, керуючись інтересами Української держави і виходячи з ідеологічних засад, заявляє про рішучу підтримку кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка, програма і практична діяльність якого найповніше відповідають реалізації стратегії українського національного державотворення.

Віктор Ющенко є першим справді Українським Президентом, котрий пропонує чітку та зрозумілу перспективу для України, твердо відстоює національні інтереси держави та докладає значних зусиль для духовного відродження Української нації.

Перебуваючи на високих державних посадах, Віктор Ющенко демонстрував глибоку відданість українській державницькій традиції та високий професіоналізм.

На посаді голови Національного банку він впровадив національну грошову одиницю – гривню.

Очолюючи Кабінет Міністрів – перший успішний і професійний уряд доби Незалежності, Віктор Ющенко навів лад в економіці, зупинив гіперінфляцію, наповнив бюджет, що дало можливість виплатити заборгованість із заробітної плати, пенсій та стипендій, які не виплачувалися роками.

Саме Віктор Ющенко об’єднав українські сили у небувалому протистоянні з авторитарним режимом, що зумовило феномен Майдану, – яскравий приклад пробудження громадянської гідності, відстоювання ідеалів свободи і демократії.

Як Президент України Віктор Ющенко зробив рішучі кроки на зміцнення та визнання нашої держави у світі. Він забезпечив демократичний розвиток України та свободу слова. Значною мірою саме за його президентства Український народ відчув себе нацією зі своєю мовою, культурою, історією. Завдячуючи Віктору Ющенку, світова спільнота дізналася правду про Голодомор та політичні репресії тоталітарного комуністичного режиму проти Української нації.

Ми наголошуємо, що Віктор Ющенко ніколи не поступався національними інтересами заради прихильності чужих столиць. Незмінними орієнтирами для Українського Президента є незалежність, демократія, потужна економіка і сильна Українська держава.

Незважаючи на внесення змін до Конституції України у 2004 році, які розбалансували владу і обмежили конституційні повноваження Президента, Віктор Ющенко віддано працює на зміцнення Української державності та розвиток економіки.

Впевнені, що Конституція України, проект якої Віктор Ющенко виніс на всенародне обговорення, сприятиме наведенню порядку та розширенню прав і свобод для всіх громадян України.

Форум українських націоналістів звертається до Українського народу із закликом підтримати кандидата в Президенти Віктора Ющенка, бо саме він забезпечить цілісність та суверенітет Української держави та її демократичний розвиток.

Віктор Ющенко – єдиний із кандидатів у Президенти, хто пропонує стратегічне бачення розвитку нашої держави. Цінності, які сповідує Віктор Ющенко, близькі і зрозумілі кожному українцеві: свобода, демократія, вільна і соборна Україна.

Звертаємося до кандидатів на пост Президента України Олега Тягнибока, Юрія Костенка та Арсенія Яценюка зняти свої кандидатури та підтримати кандидата в Президенти Віктора Ющенка.

Закликаємо всіх українців, усіх громадян нашої Держави активно ставати під прапори Українського Президента Віктора Ющенка.

Захистимо наші найвищі цінності: демократію і Незалежність!

Перемога Віктора Ющенка – це перемога українців.

Слава Україні! Героям слава!Організація Українських Націоналістів Микола Плав’юк

Організація Українських Націоналістів (Б) Степан Романів

Конгрес Українських Націоналістів Олексій Івченко

Всеукраїнське Братство ОУН-УПА Михайло Зеленчук

Українська Національна Асамблея Юрій Шухевич

Всеукраїнське товариство політв’язнів і репресованих Євген Пронюк

Спілка офіцерів України В’ячеслав Білоус

Всеукраїнська ліга українських жінок Марія Петрова

Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги Лариса Ляхоцька

Об'єднання студіюючої молоді "Зарево" Віктор Генералюк

Фундація ім. О. Ольжича Сергій КотИсточник: https://censor.net.ua/f2503047
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Мартын Гаврилов, Игорь Д, qaz76able, Cтарий Кінь, Vlad, дормидонт45, Дора, Влад Михайлович f31a5a47, Conrad, Віктор Сиромятніков, Kessirman 54, Андрік, Светлана Бессарабова, Wevelsburg, Алекс Кондрашов, Грышка Распутный 2, люся илюк, Khmelnitskiy, Alejandro Don Goborez, Aleks_15, Igor Dacenko, alexandr shamov, GSN, Yuriy Yurieff, Доброжелатель Доброжелательный, ГЕТЬМАН UA, Таня Полякова 67342ef7, Вася Шевченко f77d76ba, Fobos, Василь Мороз a20b71c3, частный сектор
 Всего на сайте: 99 писателей
 
 
 
 
 
 вверх