EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  113  1

 Експерти визнали антикризові кроки уряду ефективними

Експерти констатують, що уряду Юлії Тимошенко вдалося втримати соціально-економічну ситуацію на стабільному рівні, незважаючи на фінансову кризу.

"Аналіз антикризової політики в Україні демонструє, що уряд протягом року приймав рішення та вдавався до антикризових заходів, які, в цілому, відповідали логіці та напрямкам антикризових дій в інших країнах", - заявив директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський у ході круглого столу в Києві на тему "Соціально-економічні підсумки 2009 року".

За словами експерта, уряд реалізував заходи, які допомогли "пом’якшити кризові прояви для окремих секторів економіки та верств населення. Зокрема, в цілому, вдалося підтримати соціальну сферу попри всі наявні проблеми. Саме соціальна сфера є найбільш захищеною законодавчо… Враховуючи питому вагу захищених статей, скорочення бюджетних витрат, до чого вдалися окремі інші країни, навіть за часів кризи, в Україні не було реалізовано".

Також економіст наголосив на тому, що "фактично протягом року уряд працював у меншості, незважаючи на наявність коаліції в парламенті, оскільки цілий рік уряд був змушений реагувати на протидії Національного банку України. Тобто, ми були свідками постійного протистояння інститутів влади".

В ході круглого столу політолог Ігор Жданов також висловив впевненість, що "незважаючи на апокаліптичні сценарії початку року, що в країні не буде коштів на виплату заробітних плат і пенсій, уряду вдалося втримати соціально-економічну ситуацію".Источник: https://censor.net.ua/f2502806
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх