EN|RU|UK
 Форум Украины
  108  1

 Союз Ющенка і Януковича ретранслюється на регіональному рівні

Останні заяви Віктора Ющенка стосовно Юлії Тимошенко свідчать про те, що Віктор Андрійович підіграє Віктору Януковичу, виступаючи у ролі технічного кандидата у Президенти.

Про це заявив народний депутат, член фракції БЮТ Сергій Пашинський.

«Президент ллє бруд на людину, яка допомогла йому стати Президентом, створивши передвиборчий союз з Януковичем проти Юлії Тимошенко», - сказав він.

За словами Пашинського, сьогодні ця ситуація ретранслюється на регіональному рівні.

«Ці дві політичні сили об’єднуються, але не лише для того, щоб очорняти Юлію Володимирівну. В таких союзах більше прагматичних питань», - зазначив він.

«Це, зокрема, показує сесія Житомирської міської ради, проведена 23 грудня. Користуючись порозумінням між своїми лідерами, представники житомирських осередків Партії регіонів та «Нашої України» під завісу своєї каденції намагаються вкрасти те, що ще залишилось у Житомирі», - сказав Сергій Пашинський.

Народний депутат повідомив, що питанням, винесеним на сесію за №37, було прийнято рішення про виділення для ведення садівництва більше ніж 20 елітних земельних ділянок в рекреаційній зоні міста.

«Звичайно, апетити місцевих «садоводів» дещо менші за розміри Межигір’я, яке намагається залишити собі Янукович. Але в кінцевому випадку ситуація ідентична – українців, житомирян грабують ненажерливі місцеві князьки від Партії регіонів та «Нашої України», яких об’єднала навколо себе мер міста Віра Шелудченко», - сказав Пашинський.

«Як народний депутат України, я, користуючись даним мені в тому числі житомирянами обов’язком захищати їх права, звертаюсь до Генеральної прокуратури з вимогою припинити розкрадання земель міста через використання аферистських схем», - сказав він.

«Ми вже пройшли виділення земель на сінокоси, тепер на садівництво, наступним, судячи за причетністю вказаних політичних сил, буде бджільництво чи видобуток вугілля», - зазначив народний депутат.Источник: https://censor.net.ua/f2502491
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Serg 1969 Stalker, Фрол Медвепут d1caba8f, Женя-Женя, Franko, Назар Сильченко 3ddb1cc4, Cheba AtWork, чтец, Bob2, Rostyslav Komarnytsky, пачую кожнава, Garsia UA, Панько Недобрий, укропбандерівець, pinkerton, astor-27, Hasan Masan
 Всего на сайте: 51 писатель
 
 
 
 
 
 вверх