EN|RU|UK
 Форум Украины
  75  1

 Прокуратура не реагує на залучення сумських студентів на мітинги Януковича

Прокурор Сумської області затягує з рішенням щодо залучення під час навчального процесу учнів та студентів до політичних акцій.

Про це 21 грудня на прес-конференції в міжрегіональному інформаційному агентстві «Cxid.net» заявив Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Володимир Полохало.

Він підкреслив, що 27 листопада 2009 року три народні депутати України Володимир Полохало, Іван Сідельник та Віктор Олійник направили звернення до Генерального прокурора України, Голови Сумської ОДА та прокурора області щодо незаконного залучення під час навчального процесу учнів та студентів для агітаційного візиту Віктора Януковича на Сумщину.

Нагадаємо, що 25.11.2009 року до міста Суми прибув кандидат на пост Президента України Янукович В.Ф. О 10.00 в Сумському аеропорті його зустрічали близько двохсот осіб, серед яких, за даними численних очевидців, були студенти та учні ПТУ. Це відбувалось під час навчального процесу.

«Порушуючи чинне законодавство України, ні губернатор Сумщини Микола Лаврик, ні прокурор області Олександр Горбань не лише не вжили заходів реагування на це зухвале порушення закону, але навіть не дали ніякої відповіді на звернення народних депутатів України, - зауважив Володимир Полохало. - На звернення відреагувала лише Генпрокуратура, і заступник Генерального прокурора України Тетяна Корнакова повідомила, що, цитую «… за наведеними у зверненні доводами прокурором Сумської області рішення не приймалося», відтак вирішення звернення взято на контроль Генеральною прокуратурою».Источник: https://censor.net.ua/f2502261
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
marina marinina, Said_, Cтарий Кінь, Доброжелатель Доброжелательный, Україна Incognita, ahuhu, Saw Ewas 1a26b1e6
 Всего на сайте: 20 писателей
 
 
 
 
 
 вверх