EN|RU|UK
 Форум Украины
  129  1

 Прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що передвиборча кампанія руйнує нормальну роботу Верховної Ради.

Про це вона сказала під час телефонної лінії з читачами видання "Комсомольская правда" в Україні", повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Парламент зараз настільки безглуздий через те, що там сидять всі кандидати в президенти, яких тільки можна уявити", - сказала прем'єр.

"І всі ці 18 кандидатів у президенти, вони роботу парламенту через свій популізм, через свою технічності...руйнують роботу парламенту", - сказала Тимошенко.

При цьому прем'єр аргументувала свою позицію тим, що цей парламент за її словами навіть не в змозі прийняти державний бюджет на 2010 рік.

Крім того, Тимошенко заявила, що вважає найголовнішим негативним явищем 2009 безвідповідальність українських політиків.

"Це безвідповідальність політичної еліти України, повна безвідповідальність президента і безвідповідальність лідера опозиції і частини їхніх команд", - сказала вона.

Прем'єр вважає, що їхні дії були спрямовані винятково на боротьбу з урядом, а не з кризою.

У той же час, гідну боротьбу з фінансово-економічною кризою Тимошенко назвала головним позитивним подією 2009 року, повідомляють Українські новини.

"Я думаю, що найважливіша подія року, що завершується, - це те, що країна, кожна людина змогли показати гідне протистояння світовій фінансовій кризі", - сказала Тимошенко.

Другою за значущістю подією року, що минає прем'єр назвала остаточне затвердження УЄФА 4 міст України, які прийматимуть матчі Євро-2012.Источник: https://censor.net.ua/f2502259
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Magdalena Zurbiene, Гыг с Вами, Ivory, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Gnomk here, Mihail Fed, Welt Schmerz, Baden, Иван Афанасьев, Тарапунька, Владимир Чуприн d3bb19ba, Лиходеев Степан Богданович, beside, Yurii Sliusarchuk, Marking Skillington, ahuhu, Rostyslav Komarnytsky, Ron Ma, Александр Бычик, ВКЛ_это_мы_01, Эйяфьятлайокудль, false flag17, Ozols, васисуалий лоханкин fdb5505f, Mikola Kren
 Всего на сайте: 90 писателей
 
 
 
 
 
 вверх