EN|RU|UK
 Форум Украины
  110  2

 Спроба закрити парламент – спільна стратегія Партії регіонів, комуністів і Віктора Ющенка

Сьогодні під час брифінгу у парламенті Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко прокоментував останні події у сесійній залі. «Ми зараз знаходимось у цікавій ситуації: багато політиків і політичних партій для себе вже визначили чим завершиться президентська кампанія. І в такому випадку Верховна Рада не потрібна для проведення і завершення президентської виборчої кампанії», - сказав він.

Микола Томенко нагадав, що сьогодні без проекту Постанови, без розгляду Комітетом та обговорення з’явилася несподівана ініціатива закрити роботу Верховної Ради до завершення президентської виборчої кампанії. «Це не випадкова ініціатива, оскільки цілком зрозуміло, що на сьогоднішній день стратегії виборчої кампанії багатьох кандидатів у президенти синхронізовані і ведуться спільно, а ті ключові сили, що голосували за закриття парламенту, очевидно знають, що їх кандидати про це домовилися», - зауважив М.Томенко. Він нагадав, що за проект Постанови «Про внесення змін до календарного плану 5 сесії 6 скликання», якою передбачалося завершити роботу парламенту сьогодні і продовжити її після першого туру президентської виборчої кампанії, голосували Партія регіонів, Комуністична партія та пропрезидентська частина НУ-НС.

Водночас, М.Томенко заявив, що існує вірогідність повернення до цього голосування, яке з першого разу набрало 207 голосів народних депутатів.

Під час брифінгу М.Томенко також висловив переконання, що на сьогоднішній день є очевидним, що команди Віктора Ющенка та Віктора Януковича для себе визначили як вони діють після першого туру президентської виборчої кампанії. «Тому цілком зрозуміло, чого ми щоденно в прямому ефірі слухаємо години ненависті кандидата у президенти Віктора Ющенка до уряду і Юлії Тимошенко», - наголосив політик.

На думку М.Томенка, на сьогодні стратегія основних команд є наступна: в першому турі «всі проти Тимошенко», а в другому Віктор Ющенко та його прихильники закличуть голосувати «проти всіх». «Таким чином ми отримуємо ще одного кандидата в президенти. В першому турі такого собі «Віктора ПротиТимошенко», а в другому «Віктора Противсіх», - сказав він.

Віце-спікер наголосив, що команда В.Януковича вважає такий підхід своєрідною запорукою своєї перемоги, оскільки переконана, що заклик Президента голосувати проти всіх у другому турі не дасть можливості змобілізувати електорат Ю.Тимошенко, що дасть можливість В.Януковичу стати президентом.

Заступник Голови ВР також зауважив, що, виходячи з такої стратегії можна допустити, що між першим і другим туром з’явиться нова коаліція для того, щоб застерегти ці домовленості.

«Цей план розписаний у деталях, а тому нема нічого дивного, що команда Ющенка забула про критику В.Януковича, а команда Януковича про В.Ющенка», - сказав М.Томенко.

Микола Томенко також назвав неприпустимим той факт, що Президент Віктор Ющенко, як кандидат у президенти, використовує державний телеканал для критики уряду. «Не може кандидат у президенти дві години за державні кошти такі політично-ненависницькі ефіри проводити. Коли Президент приходить на ефір, він повинен говорити про те, що робити для країни, а не як боротися з Юлією Тимошенко», - сказав він.

На завершення Микола Томенко наголосив, що фракція БЮТ, більшість НУ-НС та блок Литвина не будуть голосувати за рішення про внесення змін до календарного плану 5 сесії 6 скликання, «бо тоді треба прийняти рішення, щоб заборонити діяльність парламенту до того моменту, поки Віктор Ющенко з Віктором Януковичем не переможуть Юлію Тимошенко». Він також висловив сподівання, що «цей тиждень, як і передбачено законодавством, ми попрацюємо і попрацюємо ефективно».Источник: https://censor.net.ua/f2502242
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Геннадій Бикодір, Костянтин Болтівець, вася п, Дус Мытарчук, marina marinina, Igor Budnik b2adf589, Maxim Isajew, Валерий Проценко, Wevelsburg, Панько Недобрий, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Petr Demchuk, чтец, Irada, Vadym Tsyrkalyuk, Nealena Nova, I Ka 538a282a, Андрей Шевченко 73396fdd, Шурум Бурум, Форум123456789, Welle, Olga A 6130c05e, pinkerton
 Всего на сайте: 64 писателя
 
 
 
 
 
 вверх