EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  103  1

 Ющенко і Янукович створили стратегію проти Юлії Тимошенко

Команди кандидатів на посаду Президента Віктора Ющенка та Віктора Януковича діють за спільною стратегією, і їх дії спрямовано на дискредитацію Юлії Тимошенко.

"Стратегія основних команд така: у першому турі - усі проти Тимошенко, а в другому турі - не буде несподіванкою, що Ющенко та його прихильники закличуть голосувати проти всіх", - прогнозує розвиток подій заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко.

"Голосування проти всіх, як думає команда Януковича, є запорукою її перемоги, оскільки заклик голосувати таким чином у другому турі не дасть можливості мобілізувати електорат Тимошенко і, таким чином, це дасть можливість гарантовано Віктору Януковичу стати Президентом", - вважає віце-спікер.

Микола Томенко також звертає увагу на те, що останнім часом відсутня серйозна системна критика між командами Віктора Януковича і Віктора Ющенка. "Важко сказати, на які посади розраховує команда Ющенка та й сам Віктор Ющенко за таку допомогу команді Януковича. Однак, враховуючи той факт, що останнім часом державні нагороди від Президента роздаються депутатам Партії регіонів, то, очевидно, що такими діями Віктор Ющенко, в разі перемоги на президентських виборах лідера Партії регіонів, як мінімум вислужить собі звання Героя України", - зазначає заступник Голови Верховної Ради.

Микола Томенко, крім того, вважає неприпустимим той факт, що Президент Віктор Ющенко як кандидат у Президенти використовує державний телеканал для критики уряду. "Це неприпустимо, що Президент Віктор Ющенко виступає з годинами ненависті за державні кошти", - каже він.Источник: https://censor.net.ua/f2502172
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх