EN|RU|UK
 Форум Украины
  113  1

 Закон про вибори Президента буде змінено 24 грудня

Блок Юлії Тимошенко запевняє, що Закон про внесення змін до Закону про вибори Президента України Верховна Рада ухвалить не пізніше четверга, 24 грудня.

"Я впевнений, що законопроект про вибори Президента, який вже повністю підготовлений нами, буде проголосований 24 грудня. Для цього в залі є більше 240 голосів народних депутатів, і нам не потрібен консенсус Партії регіонів. За відповідний законопроект проголосує наша фракція, Блок Литвина і навіть фракція НУНС у повному складі", - заявив сьогодні народний депутат фракції БЮТ, голова Комітету ВР з питань правової політики Сергій Міщенко.

Депутат пояснив, що пропрезидентська частина фракції НУНС голосуватиме за законопроект, оскільки документом повністю враховані пропозиції у тому числі Президента, які унеможливлюють фальсифікації виборів, а саме поправки щодо неможливості внесення змін до списків виборців пізніше, ніж за два дні до голосування, унормована процедура голосування до дому, а також процедура перевезення бюлетенів.

При цьому Сергій Міщенко сподівається, що Президент не накладе вето на цей Закон. "Ми обов’язково його приймемо, щоб вибори пройшли без зловживань, хоча Партія регіонів усіляко блокує цей процес", - додав народний депутат.Источник: https://censor.net.ua/f2502132
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
sergio sergio 909a2d55, Alejandro Don Goborez, Егор Киба, Amber, Said_, Myko, Wevelsburg, молодой рабочий, marina marinina, Kaba Mota, Bogdan_, Геннадій Бикодір adb80589, Elvis2, дмитро кук, Rostyslav Komarnytsky, Ming Uing b56f719d, ahuhu, dandelion wine, Jester, Филипп Филиппович Преображенск, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Шломо Шмуклер, Ринат Амедов, Otec Pigidiy, Vlad Vladidze, Саша Саша Саша, чтец, зеленка, Яд, НБ
 Всего на сайте: 92 писателя
 
 
 
 
 
 вверх