EN|RU|UK
 Форум Украины
  128  1

 Виробництво наукоємного обладнання отримало державну підтримку

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України "Про спрямування коштів стабілізаційного фонду для фінансування інвестиційних проектів, які реалізуються на підприємствах авіабудування, оборонно-промислового комплексу і машинобудування, та першочергових заходів щодо державної підтримки відкритого акціонерного товариства "SELMI", підписана наприкінці жовтня Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Згідно з документом, ВАТ "SELMI" на поворотній основі для фінансування інвестиційного проекту на 2009-2014 роки з розвитку виробничої програми та розроблення комплексу нового високотехнологічного наукоємного обладнання виділено 17 мільйонів гривень із строком повернення протягом п’яти років.

Крім того, підприємство отримає 20 мільйонів гривень на погашення заборгованості із заробітної плати та здійснення платежів за енергоносії. Термін повернення цих коштів також складає п’ять років.

Кабінет Міністрів також доручив створити міжвідомчу робочу групу для підготовки пропозицій щодо вирішення питання про державну підтримку відкритого акціонерного товариства "SELMI" з метою забезпечення розвитку уранового і цирконієвого виробництва в Україні, створення потужностей з виробництва ядерного палива і його компонентів, оснащення науково-дослідних інститутів та вищих навчальних закладів сучасним наукоємним обладнанням, а також перспективних шляхів розвитку товариства.

Як відомо, ВАТ "SELMI" (Суми) – в минулому ВО "Електрон" – розробляє і серійно випускає дослідницькі і аналітичні пристрої і наукоємне технологічне обладнання, а також забезпечує його сервісну технічну підтримку.

"SELMI" є єдиним в СНД підприємством, яке серійно випускає широку гаму пристроїв для мікроморфологічного і елементарного аналізу, включаючи різні типи електронних мікроскопів-мікроаналізаторів і мас-спектрометрів, атомно-абсорбційних спектрофотометрів. Крім того, номенклатуру доповнюють вакуумна техніка і арматура, електронно-променеві зварювальні прилади, емісійні спектрометри, хроматографи, прилади препарування, обладнання для контролю і управління технологічними процесами тощо.Источник: https://censor.net.ua/f2502093
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх