EN|RU|UK
 Форум Украины
  153  9
Зі свідомістю злочинця

 Зі свідомістю злочинця

В народі кажуть: від тюрми та від суми не зарікайся. Будь-яка людина може схибити або навіть бути несправедливо засудженою і потрапити до в’язниці. Так само, як і будь-яка людина, яка відбула термін покарання за злочин, може повністю змінитися, порвати з кримінальними уподобаннями та ніколи більше не чинити зла. Але вся історія – не про Віктора Януковича. Незважачи на те, що його судимості з нього «зняті», як він висловлюється, психологія злочинця-рецидивіста нікуди не поділася.

Щоб зрозуміти, хто такий Віктор Янукович, достатньо подивитися, що написано між рядків його офіційної біографії. Отже, після 2004 року вся Україна знає, що Янукович не лише двічі був українським прем’єром, але й двічі сидів. А от за що – достеменно невідомо. Перший раз, у 17 років, начебто за розбій. Але подейкують, що йдеться про групове згвалтування. Як це було – неважко собі уявити. Єнакіївська шпана, яка займалася тим, що вечорами зривала шапки з перехожих, вирішила піти трохи далі. І забрати у чергової жертви не лише хутряну шапку, але й задовольнити свою підліткову пристрасть.
Другого разу Віктор Янукович був засуджений за заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості, причому відбував покарання у колонії для особливо небезпечних злочинців та рецедивістів.
Коли після повного терміну відсидки його судимості було погашено (саме «погашено», а не «знято», як «малюють» біографи Януковича), він і не думав зав’язувати з криміналом. Подейкують, що у 80-і роки Янукович притягувався до кримінальної відповідальності за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах. А що молодчики з Партії регіонів виробляли на виборах 2002 та 2004 років – і згадати страшно. Там було і побиття членів виборчих комісій, і нахабне вкидання цілими пачками фальшифих бюлетенів, і ще багато чого.
Коли Віктор Янукович став прем’єром вперше, його, схоже, боявся сам Кучма. Подейкують, що кремезний Янукович міг за браку словесних аргументів згадати старі звички та зацідити в обличчя опонентові. Причому, незважаючи на ранги.
Але подібні випадки – побутові дрібниці у порівнянні з тим, з яким розмахом Янукович продовжив свою злочинную діяльность в останні роки. Яскравий приклад – привласнення ним урядової резиденції «Межигір’я». Як відомо, вона належала державній компанії НАК «Надра України», але Янукович з соратниками спритно вивели садибу з власності держави, і тепер лідер регіоналів відчуває себе там повновласним господарем. Більше того, крім самого будинку, він привласнив ще й 140 га землі біля нього, влаштував там мисливський клуб для своїх друзів та розгорнув масштабне будівництво.
Всі спроби прем’єра Юлії Тимошенко повернути «Межигір’я» до державної власності натикаються на шалений спротив як самих фігурантів справи, так і правохоронних органів. Дивним чином в нетрях контрольованої регіоналами Генпрокуратури зникли документи, що підтверждують незаконність привласнення Януковичем резиденції. Депутати, яким не байдуже, що буде з «Межигір’ям», вирішили особисто перевірити, в якому стані перебуває історична пам’ятка – монастир, розташований поруч зі «скромною» понадшестисотметровою «хатинкою» лідера ПР, та що будують на державній землі. Але Янукович дав зрозуміти тим, хто без запрошення навідається до «Міжгір’я», що діятиме бандитськими методами. Мовляв, «це моя корова, і я її доїтиму»! Ще б пак: до своєї «свити» він набирає людей, подібних до себе. Як розповідає Василь Кисельов, який пішов з Партії регіонів через незгоду з позицією «лідера», який, за словами Кисельова, віддав владу у контрольованому регіоналами Криму кримінальним структурам, оточення Януковича складається зі справжнісіньких бандитів.
Що ж, схоже банадитська психологія та методи в крові у Віктора Януковича. Погасити судимість було легко, але викорінити свідомість злочинця – майже неможливо. Можна було б припустити, що дві ходки кандидата – це помилки юності, якби він не вдавався до кримінальних дій у «свідомому віці». А в нього лише апетити зростають. Колись – шапки, тепер – сотні гектарів державної землі та історичні пам’ятки під власний маєток… І, схоже, обрання президентом остаточно переконає його, що кримінальні дії будь-якого масштабу не можуть стати перешкодою для отримання найвищої посади в країні і спокійного та розкішного життя за рахунок обкрадання співгромадян.
Колишні (й нинішні) друзяки Віктора Януковича щиро вірять, що саме він стане президентом. За інформацією народного депутата Володимира Ар’єва, в очікуванні цієї принадної для злочинців події до України з’жджаються представники кримінальних кіл з Росії, так звані «злодії у законі». Очевидно, що ці кримінальні авторитети робитимуть все, аби Янукович переміг на виборах. І саме їхні бандити стануть потім «бойовими групами» при рейдерському захопленні підприємств та чужого майна.
Картина невесела, але зовсім не перебільшена. Суспільство може не повірити в те, що Янукович гвалтував жінку. Алее якщо Янукович стане президентом, то він почне гвалтувати країну, і коли це розпочнеться, вірити в його тривку злочинну сутність буде дещо запізно. А завадити йому вже ніхто не зможе.Источник: https://censor.net.ua/f2502079
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Администратор форума, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Дядько, 4Liberty UA, Григорий Барковский 5bc4f112, ITLaB, Makar Baboker, Юрий Булкин, Ivan Pryluts'kyj, Левко Чорний, Uxmal, Хазар Дакійський, дмитро кук f4227808, NonCFist, Petr Demchuk, Hasan Masan, Fell, Татьяна Лайф, cvthtrf, Лесли, про, Мессия, Сергей Гайджин, Dmitriy Petrov, Oleg Manko, Welt Schmerz, sulima ivan, Валентина Майкова, Дід Василь, зеленка, Irada, Сергей Канев ba5ea4a8, Two Step From Hell, Сергей Ивашин, Tierre, Саша Крест, Fjall_Raven, Україна ЮА, Олексій Миколайович b9eb4df5, Spina Putina cc7614ea, Maxim Isajew, bezmegh, Владимир Николенко 123e1460, Сергей Яценюк 303ea0b9, Сеня Горбунков 48200a35, Привет, Igor L, Аль Капучіно, magic SOM, Cyril Veakspey, Лариса fb3d953c, Юра Юрьев 5a06e8f7
 Всего на сайте: 167 писателей
 
 
 
 
 
 вверх