EN|RU|UK
 Форум Украины
  77  4

 За Тимошенко і Януковича разом готові проголосувати лише 45%

За обох лідерів президентських перегонів В.Януковича та Ю.Тимошенко разом на сьогоднішній день готові проголосувати лише 45% населення України. А за місяць до виборів 2004 року свої голоси тодішнім лідерам президенських перегонів готові були віддати 75% населення. Такі дані соціологічних досліджень оприлюднив сьогодні на прес-конференції «Політичні виклики року. Підсумки-2009» експерт Інституту зовнішньої політики при Дипломатичній академії МЗС України Олександр Палій, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

«На сьогоднішній день 55% виборців — колосальна кількість людей — не готові голосувати за тих лідерів електоральних симпатій, яких їм постійно нав'язують», — сказав О.Палій.

На його думку, це пояснюється тим, що нинішню політичну кампанію більшість кандидатів у президенти проводять в основному грішми, вона є малоінтелектуальною. «Тобто їм немає чого сказати людям, і вони вважають, що все куплять. Таке ж ставлення у лідерів перегонів і до політичної системи взагалі, і до добору союзників», — вважає експерт.

О.Палій зазначив, що союзники в багатьох політичних лідерів зібрані за меркантильним принципом, тобто в результаті наближення до них вони отримують матеріальні блага, а як тільки лідер випадає з політичної системи, вони перебігаіють в інший табір. Існує також велика залежність багатьох нинішніх кандидатів у президенти від бізнес-зв'язків, які при переході в опозицію просто руйнуються. «Практично всі наші політичні діячі бояться випасти з цієї системи тому, що просто не мають ідеологічних союзників, адже наша політика надзвичайно неідеологічна», — переконаний О.Палій.Источник: https://censor.net.ua/f2502062
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ali Zassan, Игорь Украина 7866c1e8, Witness, Сын Расеи, OA, Pēteris Apinītis 88f4790b, Свиньям Привет, Senator S 01a656ec, каратель рабовладелец
 Всего на сайте: 27 писателей
 
 
 
 
 
 вверх