EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  137  2

 Огульна критика Ющенка на адресу Тимошенко – доказ того, що Президент є технічним кандидатом Януковича

Вогонь-блискавиця, яким Президент Ющенко кидає у бік Юлії Тимошенко, стали його повсякденною звичкою. Вергати громами на адресу Уряду – для нього така ж рутинна справа, як снідати, обідати чи вечеряти.

Вуста глави держави розкриваються лише для того, щоб чорнити Тимошенко – про це переконливо свідчить аналіз всіх його публічних виступів за останні місяці.

Але у недільному виступі в Чернівцях Ющенко перевершив сам себе у ненависті, тенденційності, емоційності, перекручуванні фактів, перекладанні відповідальності за стан справ у державі з хворої голови на здорову.

Безпрецедентно агресивні висловлювання Віктора Ющенка стосовно Юлії Тимошенко зайвий раз засвідчують, що Віктор Андрійович старанно та послідовно виступає у ролі технічного кандидата у Президенти, який діє на користь Віктора Януковича.

Узгоджена технологія двох Вікторів очевидна. Вони прагнуть посіяти розчарування, зневіру, небажання йти на голосування серед тих людей, участь яких у другому турі є критичною для того, щоб зупинити третю ходку Януковича до влади.

Передвиборчий союз Ющенка та Януковича став закономірним результатом їхньої тривалої співпраці. Лише незалежні від Ющенка обставини примушували його періодично діяти у форматі єдиної демократичної команди. Вона функціонувала не завдяки, а всупереч політичній волі Президента.

Справжній же Ющенко при першій же ліпшій нагоді руйнував єдність цієї команди. Він укладав меморандуми про співпрацю з Януковичем (вересень 2005), підписував з ним універсал псевдонаціональної єдності (серпень 2006), подавав кандидатуру Януковича на посаду глави Уряду, видавав указ про передачу Межигір’я в дар Януковичу, ділив з ним чорноморський шельф. Саме за цими та іншими документами історики вивчатимуть літопис їхніх стосунків.

Тож чи варто панові Ющенку звинувачувати будь-кого у «змовах» та «союзах» з Партією регіонів? Хіба не є промовистими останні укази Ющенка, в яких на «регіоналів» посипався град нагород та почесних звань? Герой Зубець. Почесний економіст Пеклушенко. Нарешті, почесний юрист Бондик - Ющенко оцінив-таки його роботу в ківаловському ЦВК.

Фракція БЮТ не має наміру піддаватися на політичні провокації з боку чинного глави держави та рішуче обстоює єдність усіх демократичних сил України.

Нинішню участь Віктора Ющенка у президентських виборах абсолютна більшість людей всерйоз не сприймає. То ж якби Віктор Андрійович лишився справжнім прихильником ідеалів Майдану, він би зняв свою кандидатуру на користь найбільш потужного демократичного лідера, як це зробила Юлія Тимошенко, підтримавши Ющенка 2004-го року.

Але ми – реалісти, і тому навіть не звертаємося до діючого Президента із подібною пропозицією, бо Ющенко свій вибір вже зробив. І цей вибір називається Януковичем.

Відтак, БЮТ просить ЗМІ та всіх співгромадян всі висловлювання Ющенка на адресу Тимошенко розглядати, роблячи поправку на активну участь Віктора Андрійовича у президентські кампанії Віктора Федоровича.

Саме Віктор Янукович є суперником Юлії Тимошенко на президентських виборах, і вона як кандидат в Президенти не збирається відволікатися на дискусію з його технічними кандидатами.Источник: https://censor.net.ua/f2502035
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх