EN|RU|UK
 Форум Украины
  181  1

 Україна та Сербія зацікавлені співпрацювати у транспортній галузі

Перспективи використання потужного транспортного потенціалу України в рамках двостороннього економічного співробітництва між нашою країною та Республікою Сербія обгово-рили перший заступник Міністра транспорту та зв’язку України Василь Шевченко та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Сербія в Україні пан Душан Лазич під час зустрічі, яка відбулася 17 грудня в Мінтрансзв’язку.

Інформуючи досвідченого сербського дипломата, який не так давно працює в Києві, про можливості вітчизняної галузі транспорту та зв’язку, Василь Шевченко наголосив на важливості розвитку співробітництва обох країн у галузі морського та річкового судноплавства, виходячи з транзитних можливостей України.

«Ми особливо зацікавлені у плідній співпраці на основній водній транспортній артерії Європи – річці Дунай. У цьому контексті є перспективним український глибоководний судновий хід, який сьогодні має найбільшу кількість проходів з часу поновлення руху по ньому», - наголосив Василь Шевченко.

У свою чергу пан Душан Лазич загострив увагу на необхідності створення договірно-правової бази, яка б регулювала двосторонні відносини щодо річкового та морського судноплавства, над чим сьогодні працюють сторони.

Українська сторона зацікавлена в підписанні такої Угоди між урядами країн. Саме цей документ має дати поштовх створенню нових економічних перспектив у розвитку перевезень напрямком Дунай-Чорне море. Не менш важливою і актуальною є підготовка проекту Угоди про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів в контексті стійкої тенденції росту кількості виконаних перевезень між Україною та Республікою Сербія.

На завершення зустрічі Василь Шевченко і Душан Лазич висловили зацікавленість у прискоренні процесу підготовки відповідних угод для підписання, що сприятиме зміцненню традиційно дружніх відносин між Україною та Сербією, а також росту товарооборту між нашими країнами.Источник: https://censor.net.ua/f2502016
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
укропбандерівець, Владимир Суб, NNN, Bob2, kostjaua5, Зойч, Kasper1088, Сергей Бондаренко 91687c01, Ринат Амедов, чтец, 1BetarD, Garsia UA, Tatyana Pomolova, росися вперде d82e7584, I Ka 538a282a, вася п, East Clintwood, Yuriy Yurieff, Serg 1969 Stalker, sea dog, кузькинамать1, Кардан_вал, Ларик Гор, Pacersoft Assa
 Всего на сайте: 73 писателя
 
 
 
 
 
 вверх