EN|RU|UK
 Форум Украины
  50  1

 БЮТ наполягає на терміновому розгляді Закону про вибори Президента

Перший заступник лідера фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Кожемякін вважає за необхідне розглянути на цьому пленарному тижні в Верховній Раді нову редакцію Закону про вибори Президента.

"Це буде свідчити про те, що всі кандидати у Президенти, і в першу чергу фракція Партії регіонів, готові брати участь у виборах на засадах чесності, прозорості і рівності. Це перевірка всіх", - сказав Андрій Кожемякін сьогодні на засіданні погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту.

На його думку, якщо Партія регіонів не підтримає розгляд даного законопроекту, а перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович "знову буде вдаватися до махінацій з порядком денним і довільно трактувати Регламент, то це буде прямим свідченням того, що ваша політична сила (Партія регіонів) готується до організації серйозних масштабних фальсифікацій під час виборів Президента України".

Як відомо, 3 грудня цього року Андрій Кожемякін заявляв, що БЮТ виступить з ініціативою повторного розгляду Закону про вибори Президента з метою його прийняття задля унеможливлення фальсифікацій.

"Ми підтримуємо ініціативу (Секретаріату Президента щодо повернення до розгляду законопроекту про вибори Президента України), бо я вважаю, що такі доповнення до Закону мають бути, бо вони унеможливлюють фальсифікації, які можливо будуть на виборах" ,- заявив він.

Як пояснив депутат фракції БЮТ Сергій Міщенко, БЮТ вимагатиме внести поправку про неможливість внесення виборців до списків виборців пізніше, ніж за два дні до виборів. Або ж, за його словами, Закон повинен передбачати можливість внесення виборців у списки в день голосування, але тільки за рішенням суду, а не територіальної комісії, як того вимагає Партія регіонів.

Сергій Міщенко також вважає, що необхідно узгодити питання про можливість волевиявлення виборців на дому. "БЮТ буде вимагати, щоб до хворих та інвалідів додому приїжджали як мінімум два представники комісії, а не один від певної політичної сили", - сказав він.

"Потрібно також прописати процедуру довозу бюлетенів з територіальної комісії до окружної таким чином, щоб уникнути підміни протоколів", - додав народний депутат.Источник: https://censor.net.ua/f2501965
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
DenDov, Иван Афанасьев, Ali Hasan, Greg Zloi, 1BetarD, чтец
 Всего на сайте: 18 писателей
 
 
 
 
 
 вверх