EN|RU|UK
 Форум Украины
  74  1

 Подарунок БЮТ для Ужгорода - свято Миколая

Півтори тисячі миколайчиків та півсотні Миколаїв дарували ужгородцям та гостям міста БЮТвці від народного депутат Олександра Кеменяша.

Вже одинадцятий рік напередодні свята Святого Миколая на вулицях стародавнього Ужгорода з’являються маленькі “миколайчики” та дорослі Миколаї, які роздають усім перехожим цукерки, дзвонять дзвониками та співають новорічно-різдв’яних пісні, а потім усі вони з’єднуються у один великий потік, який збирається на площі Театральній, де знаходиться головна ялинка Закарпаття. На сьогодні таким видовищем, коли на вулиці міста виходять сотні дітей (учні 5-7 класів) переодягненні у святкові шапочки, зі святковими шаликами та різдв’яно-новорічними дзвониками, не може похвалитися жодне місто України, крім Ужгорода.

Завдяки спільним зусиллям Управління освіти Ужгорода, управління сім’ї та молоді Ужгород, ГО "Панонія", кафедри туризму УжНУ, туристично-інформаційного центру Закарпаття , Закарпатської ліги КВН, корпорації свят "Не понял" та постійних меценатів свята народного депутата України від БЮТу Олександра Кеменяша, керівника підприємства "Ужгородський Турбогаз" депутата облради від БЮТу Михайла Качура закарпатські діти відчули справжню атмосферу свята.

У 1998 році акція «парад «миколайчиків» була вперше започаткована вчительсько-учнівським колективом ЗОШ №2. А у 2009 році в акції взяли участь понад 1000 учнів з усіх шкіл міста. До речі, лише цього року на вулицях Ужгорода було роздано понад півтонни цукерок.

Разом з меншими колегами, миколайчиками зі шкіл, парад Миколаїв прикрасив головну ялинку Закарпаття іграшками, які зробили власними руками учні та дошкільнята Ужгорода (за що маленький ужгородець який зробив кращу іграшку отримав мобільний телефон від готельно-ресторанного комплексу "Дует+") та запалив головну зимову красуню області на площі Театральній. Також Миколаї закрутили величезний хоровід не тільки навколо головної ялинки, але й навколо центральної частини міста. До того ж стало вже хорошою традицією завітати до діток, які вимушені зустрічати свято в дитячій лікарні, і туди миколаї принесли свято та подарунки.

Отож черговий Парад Миколаїв вдався на славу, настрій в місті вже святковий чекаємо наступних сюрпризів від організаторів.Источник: https://censor.net.ua/f2501962
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх