EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  123  1

 Підзахисна правда

19 грудня українські адвокати відзначають професійне свято – День адвокатури.

Згідно законодавства, українська адвокатура є добровільним професійним громадським об'єднанням, яке має сприяти захисту прав, свобод і представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм необхідну юридичну допомогу.

На адвокатуру як особливу правову інституцію покладено відповідальне і благородне завдання - забезпечення реалізації гарантованого Конституцією України права кожного на захист від обвинувачення та отримання правової допомоги при розгляді справ у судах та інших державних органах.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає вирішальним фактором для сучасного розвитку України як правової держави забезпечення верховенства права, дотримання конституційних прав і законних інтересів громадян та суб’єктів господарювання. "Саме тому в нашій державі створюються передумови для реформування національної системи адвокатури на основі подальшої демократизації, удосконалюються правові засади її функціонування", - зазначає вона.

Прем’єр називає адвокатуру одним з інструментів демократичного суспільства, важливим соціальним показником гуманності, демократії та прогресу, адже те, наскільки ефективною є діяльність адвокатури, служить чітким показником рівня демократії в державі, а також її політичної і економічної стабільності.Источник: https://censor.net.ua/f2501720
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх