EN|RU|UK
 Форум Украины
  122  1

 Юлія Тимошенко: Ющенко і Янукович відмовилися шукати істину

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко використала весь час, відведений в програмі телеканалу "Україна" для дискусії між трьома кандидатами в Президенти. Віктор Янукович та Віктор Ющенко відмовилися від участі в цій програмі.

"Я хотіла прийти і нормально задати людям питання, хотіла просто в прямій дискусії, щоб ми знайшли істину, яку важливо почути людям. І коли на рекламах ми бачимо сильних політиків, то хоча б не побоялися сюди прийти і хоча б на декілька питань відповісти", - сказала Юлія Тимошенко у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

За її словами, Віктору Януковичу вона хотіла поставити питання: "Яке він мав моральне і політичне право забирати державну резиденцію "Межигір'я", коли залишав у 2007 році посаду Прем'єр-міністра?".

"Був би Президент, я хотіла задати йому питання: от коли він стояв на Майдані і казав, що бандити мусять сидіти в тюрмах. Я хотіла б поіменно запитати, хто це і як воно все відбувалося за всі ці п’ять років. Мені цікаво просто: якщо це було сказано, то як це бачилося в реальному житті?" – уточнила Юлія Тимошенко свої питання до Віктора Ющенка.

Відповідаючи на питання одного з учасників програми, які б подарунки з нагоди Дня Святого Миколая вона могла б зробити Віктору Януковичу і Віктору Ющенку, Юлія Тимошенко сказала: "У нас так прийнято, що в цей день подарунки даруються дітям. Я думаю, що вони (Віктор Ющенко і Віктор Янукович) в дитинство не впали, що вони дорослі люди, і треба дарувати подарунки дітям".

Прем'єр додала, що також не чекає на подарунки для себе. "Я як Прем'єр-міністр не розраховую у своєму житті ні на які подарунки. Я думаю, що треба серйозно боротися для того, щоб і для країни, і для суспільства здобути ті подарунки, які люди вже давно чекають", - зазначила вона, пообіцявши наполегливо працювати для держави і українців.

В цілому Юлія Тимошенко протягом чотирьох годин відповідала на запитання журналістів, експертів та політологів.Источник: https://censor.net.ua/f2501717
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
sergio sergio 909a2d55, Alejandro Don Goborez, Егор Киба, Amber, Said_, Myko, Wevelsburg, молодой рабочий, marina marinina, Kaba Mota, Bogdan_, Геннадій Бикодір adb80589, Elvis2, дмитро кук, Rostyslav Komarnytsky, Ming Uing b56f719d, ahuhu, dandelion wine, Jester, Филипп Филиппович Преображенск, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Шломо Шмуклер, Ринат Амедов, Otec Pigidiy, Vlad Vladidze, Саша Саша Саша, чтец, зеленка, Яд, НБ
 Всего на сайте: 92 писателя
 
 
 
 
 
 вверх