EN|RU|UK
 Форум Украины
  124  1

 Політики використовують кризу для зведення рахунків з конкурентами

Кандидат в Президенти, чинний Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що політичні сили на президентських виборах використовують економічну кризу для зведення рахунків зі своїми конкурентами.

"Безвідповідальність еліт привела зараз до того, що економічна і фінансова криза використовується для того, щоб звести політичні стосунки, для того, щоб приростити рейтинги тільки таким, не дуже нормальним для політичних еліт, шляхом", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні на Міжнародному симпозіумі "Україна в 2010-2020 роках".

На думку Прем’єра, всі проблеми, з якими стикається Україна, пов’язані, в першу чергу, з безвідповідальністю політичних еліт, які не можуть правильно ідентифікувати головні виклики, які стоять перед державою, а також не можуть визначити головні цінності.

"Чому не склеюється, не злагоджується, не працює, як надійний механізм, який дає Україні надійне майбутнє? Думаю, що тут питання пов’язано з декількома речами. Можна сказати, що це пов’язано з проблематикою Конституції, яка була змінена нашвидкуруч і таким чином, що не додала додаткових балансів державної влади. Але я починала б не з Конституції. Мені здається, що все ж таки проблема на сьогоднішній день – у безвідповідальності політичних еліт України", - пояснила вона.

Юлія Тимошенко вважає, що, якби політичні еліти України було зрілими, то в Україні переважна більшість проблем навіть не виникала б.Источник: https://censor.net.ua/f2501687
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Lvbnhj, Гыг с Вами, кацахол, литвин, Fobos, Джамал, Yuriy Smith, Саша Крест, Люцифер, Bob2, Валентин78, Елена Карпенко f98c030d, Николай Тесля 2d4d7d57, WMyk, delo delo, Igor L, Остап Бендер ab873162, des_104
 Всего на сайте: 53 писателя
 
 
 
 
 
 вверх