EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  63  1

Проєвропейський підхід Юлії Тимошенко отримав "п’ятірку"

Колишній співдоповідач Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи щодо України, позаштатний радник Юлії Тимошенко Ханне Северинсен дуже позитивно оцінює діяльність нинішнього Прем’єр-міністра України.

"Час від часу я з нею зустрічаюся, щоб "продовжити" роботу співдоповідача Ради Європи. Я надаю консультації щодо питань про вибори, демократію та конституційні зміни. Я дуже задоволена її проєвропейським підходом. Я думаю, що Юлія Тимошенко зрозуміла, що для того, що б наблизитися до ЄС, треба проводити реформи", - заявила Ханне Северинсен в інтерв’ю радіо "Свобода".

За її словами, дуже важливим є факт наявності в передвиборчій програмі кандидата в Президенти Юлії Тимошенко пункту про європейську інтеграцію України.

Крім того, Ханне Северинсен зазначила, що платформа партії "Батьківщина", яка є асоційованим членом Європейської народної партії, повністю збігається з платформою європейських правих сил. "Із роботи в Раді Європи я знаю, що багато українських партій приєдналися до цієї політичної сили", - додала вона.

Як відомо, в своїй передвиборчій програмі "Україна переможе. Україна – це ти" Юлія Тимошенко зазначає, що Україна обов’язково стане членом Європейського Союзу.

"Я вірю, що ми спроможні піднятися на рівень європейських стандартів у питаннях демократії, прав людини, умов життя, політичної культури. І коли ми побудуємо Європу в Україні, Україна стане членом Європейського Союзу", - йдеться в документі.Источник: https://censor.net.ua/f2501548
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу

вверх