EN|RU|UK
 Форум Украины
  104  1

 Юлія Тимошенко: Янукович пообіцяв Ющенку посаду Прем’єра

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що кандидати в Президенти Віктор Ющенко і Віктор Янукович домовилися, що у разі перемоги останнього на виборах глави держави Віктора Ющенка буде призначено на посаду Прем’єр-міністра України.

"Янукович пообіцяв Віктору Андрійовичу посаду Прем’єр-міністра після своєї перемоги. А Президент України прямою наводкою мочить по мені. Ну треба ж якось заслуговувати таку величезну нагороду!", - сказала Юлія Тимошенко під час спілкування з територіальною громадою Бобровицького району Чернігівської області.

За словами Юлії Тимошенко доказом такої домовленості є те, що Віктор Янукович під час відвідування батьківщини Віктора Ющенка пообіцяв, що у разі його перемоги Прем’єр-міністром стане той кандидат, який посяде третє або четверте місце на виборах, а, з іншого боку, чинний Президент України Віктор Ющенко також пообіцяв, що після лютого в країні буде "справжній український Прем’єр-міністр".

"Вони ще не знають, Ющенко посяде третє чи четверте місце – коливаються. Але ці всі об'єднання і консолідації нічим їм не допоможуть, тому що вони роблять неправедну справу по відношенню до країни, до кожного з вас", – сказала глава уряду, звертаючись до громадян.

На думку Юлії Тимошенко, зараз в Україні застосовується велика політична технологія. "Якщо балотуються 18 кандидатів в Президенти, зрозуміло, що ніхто з них не бачить там своєї перемоги. Ці кандидати в Президенти - проти одного кандидата, і це є велика технологія, яка і передбачає, що вони всі наваляться всією своєю штучно створеною кандидатською командою, приведуть Януковича, він їх потім розставить по посадах", - пояснила вона.Источник: https://censor.net.ua/f2501451
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Flamingo, Sergey Vlad
 Всего на сайте: 10 писателей
 
 
 
 
 
 вверх