EN|RU|UK
 Форум Украины
  101  1

 Юлія Тимошенко задоволена своїм номером у бюлетені

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко задоволена своїм номером у виборчому бюлетені для голосування на виборах Президента 2010 року.

"Оспарювати це рішення ми не будемо. Я думаю, що це буде сильна цифра", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам у Бобровиці Чернігівської області.

"Просто треба мати великий дух, велике натхнення і робити так, щоб добро перемагало зло. Це саме головне. Тому що, по суті, ця боротьба, яка відбувається, – це боротьба добра і зла. Я думаю, що на цей раз добро остаточно переможе, переможе в Україні", - підкреслила Юлія Тимошенко.

Як відомо, Центральна виборча комісія 15 грудня затвердила форму та текст виборчого бюлетеня. Згідно з рішенням Центрвиборчкому, прізвище кандидата в Президенти Юлії Тимошенко у виборчому бюлетені знаходитиметься під N13.

У виборчому бюлетені для голосування на виборах Президента України 17 січня 2010 року прізвища кандидатів у Президенти будуть розташовані в алфавітному порядку.Источник: https://censor.net.ua/f2501436
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
реквием по кацапизму, Александр Вит, XENOmorph, Myko, John Observer, Андрей Шевченко 73396fdd, Иван Афанасьев, Обыватель Вася, Bob2, Maxim Ak-Murza, MIG195, Олег Сербин 10d6f9ec, порох отсырел, Александр Пахомов 395cba96, дератизатор, Виамин Павловский, Kristo Dubinin, ahuhu, ГАБРИЭЛЬ, Gar, випадково зазирнув, петро пяточкин, Sophia-Maria Duglass, Garsia UA, Alejandro Don Goborez, Геннадій Бикодір adb80589, Irada
 Всего на сайте: 88 писателей
 
 
 
 
 
 вверх