EN|RU|UK
 Форум Украины
  114  1

 Залізничників буде забезпечено житлом та першим місцем роботи

Кабінет Міністрів України створить усі умови для надання житла молодим спеціалістам та закріплення їх на першому робочому місці за рахунок використання спільних коштів залізниць та забудовників. Таке положення міститься у Програмі забезпечення житлом працівників залізничного транспорту, ухваленій сьогодні урядом на розширеному засіданні, яке пройшло одночасно з Всеукраїнським форумом залізничників.


Програмою також ухвалено нову редакцію переліку категорій працівників, яким може бути надано службові житлові приміщення. Цим документом передбачається надавати залізничникам, які забезпечують безпеку руху поїздів та безперервність процесу залізничних перевезень, житло, яке розташоване біля місця їх роботи.

Як відомо, раніше Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що розроблена урядом нова модель забезпечення житлом працівників сприятиме соціальній підтримці представників залізничної галузі. "Сьогодні тим, хто стояв у чергах в місцевих органах самоврядування, ми ці квартири видаємо. А потім бюджет буде 25 років спокійно розраховуватись, надавши квартири людям сьогодні", - наголосила Юлія Тимошенко.

Вона зазначила, що Державна іпотечна установа спільно з "Укрзалізницею", державними банками, Національним банком мають задіяти таку саму модель і по відношенню до залізничників, щоб на пільгових умовах надати їм житло.Источник: https://censor.net.ua/f2501244
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх