EN|RU|UK
 Форум Украины
  87  1

 На шляху Держбюджету-2010 стоїть конкуренція кандидатів в Президенти

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що надзвичайна конкуренція кандидатів в Президенти перешкоджає консолідації парламенту для ухвалення Державного бюджету на 2010 рік.

"Сьогодні конкуренція між кандидатами в Президенти просто не дозволяє концентрувати необхідну кількість голосів в парламенті для ухвалення бюджету. Але, в той же час, Бюджетним кодексом чітко передбачено порядок виконання бюджету на 2010 рік", - сказала Прем’єр-міністр на Всеукраїнському форумі залізничників, який проводиться одночасно з розширеним засіданням Кабінету Міністрів.

Юлія Тимошенко підкреслила, що уряд не допустить зниження фінансування залізничної галузі. "Навпаки – ми зробимо все для того, щоб в порядку фінансування бюджетних видатків у першому кварталі 2010 року повернуться до цих потужних, системних фінансових рішень, які на початку 2008 року почали відроджувати "Укрзалізницю", - пояснила вона.

Юлія Тимошенко підкреслила, що її уряд є надійним партнером працівників залізничної галузі. "Кожне слово, яке я тільки що почула з трибуни, це є директива для наших з вами спільних дій і для мене як для керівника уряду", - підкреслила вона.Источник: https://censor.net.ua/f2501237
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх