EN|RU|UK
 Форум Украины
  145  2
Справжнє серце, яке любить Україну, завжди буде Україні служити

 Справжнє серце, яке любить Україну, завжди буде Україні служити

В ефірі Першого національного телеканалу було продемонстровано другий агітаційний фільм на підтримку кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко.

Фільм побудований на подіях, які стали переломними для історії України. У фільмі, зокрема, було використано матеріали, що нагадують, як проходила акція "Україна без Кучми" та "помаранчева революція". Безпосереднім учасником цих подій була сьогоднішній Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Основою фільму-агітації став з’їзд Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", який проходив 28 жовтня 2009 року в Києві на Майдані Незалежності. Саме на Майдані за одностайною підтримкою учасників з'їзду відбулося висування Юлії Тимошенко кандидатом в Президенти на виборах 17 січня 2010 рокую.

"Україна – рівна серед рівних. Вона сильна серед сильних. Я ніколи не дам ні принизити, ні доторкнутися до національних інтересів. Справжнє серце, яке любить Україну, завжди буде Україні служити", - заявила Юлія Тимошенко, виступаючі на Майдані.

Лідер "Батьківщини" нагадала, як на посаді Віце-прем'єр-міністра України в 1999 році її довелося позбавити "українських кланових толстосумів всього, що вони нечесно заробляли в Україні і викласти це шахтарям, атомникам, енергетикам, всім тим, хто сидів, по суті, без заробітної плати і без надій". "Декілька родин в країні набувало всю власність за мільярди і починало непогано жити. Вони мені не пробачили це і ніколи не пробачать", - додала вона.

Юлія Тимошенко підкреслила, що будуватиме свою політику задля захисту громадян від чиновників та бюрократії. "Я знаю, як з мене вимагали хабарі і як мене примушували служити бюрократії. Я проходила все абсолютно самотужки і знаю, як будувати сьогодні свою маленьку справу. Тому я кожен день буду захищати вас від тих чиновників і бюрократів, які і сьогодні не дають нормальному бізнесу підняти голову", - пообіцяла кандидат в Президенти.

Лідер "Батьківщини" вважає, що зараз Україна стоїть перед загрозою реваншу тих сил, які були відсунуті від влади в 2004 році після "помаранчевої революції". "З чим ми боролися в 2004 році? Проти чого ми повстали? Не було в країні справедливості, не було в країні чесності по відношенню до кожної людини. Нам не подобалося з вами, що 175 тисяч підприємств було просто привласнено, привласнено і розтрощено. І це все було захлинуто небаченою корупцією. Нам не подобалося кланова країна, яка належала декільком нечесно заможнім людям і ми хотіли побачити іншу державу. Сьогодні стара команда, яку ми прибрали від влади в 2004 році, мріє повернутися назад, мріє взяти реванш. З початку 2005 року здавався газовий сектор України, знову повернулися до нечесних оборудок з майном, знову лунали корупційні скандали. Ми побачили, що саме в 2007 році ця стара команда, на жаль, з новим лідером прибрала до рук шельф Чорного моря, де є стратегічні запаси України газу і нафти, де лежить наша справжня енергетична незалежність", - пояснила вона.

"Країні потрібна диктатура закону, диктатура порядку, диктатура тих правил, які базуються на справжніх Божих заповідях. Ми повернемо порядок у владу. Україно, рідна Україно! Гордо підніми голову, розправ плечі і перемагай!", - закликала Юлія Тимошенко.Источник: https://censor.net.ua/f2500974
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ВКЛ_это_мы_01, sergio sergio 909a2d55, Игорь Хирскл, Алексей Носов d8330900, Wevelsburg, des_104, Андрій Нагайчук, Doctor Solt, BANZAI-ODESSA BANZAI-ODESSA, Nevertrust, Oleksandr Ievtushenko, Хазар Дакійський, Garsia UA, Olha Olha, trewqqq 11, Андрій Шаман, Роман Степанович Шулла, Крнкистадор, alekcg1 ., Елена Карпенко f98c030d, 133133, Володимир Миколаєць, Alter Nator, Yuriy Yurieff, alisa zima, Ostap Veresay, Bob2, Богдан Гордасевич, экзорцист, Григорий Барковский 5bc4f112, ahuhu, geolog, Otec Pigidiy, сидор сидоров 945e588f, НацЕг, сергей садовский, Pavlo Dudra, Valentin Kornilov, vigo
 Всего на сайте: 150 писателей
 
 
 
 
 
 вверх