EN|RU|UK
 Форум Украины
  106  3

 ТИМОШЕНКО ВЖЕ СКАРЖИТЬСЯ, ЩО ЇЇ НЕ ПУСКАЮТЬ В ТЕЛЕВІЗОР

ТИМОШЕНКО ВЖЕ СКАРЖИТЬСЯ, ЩО ЇЇ НЕ ПУСКАЮТЬ В ТЕЛЕВІЗОР
Понеділок, 14 грудня 2009, 17:48
Прем'єр Юлія Тимошенко закликає українців не голосувати проти всіх, а визначитися з гідним кандидатом у президенти.
Про це вона сказала на зустрічі з мешканцями Васильківського району Київської області, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.
Тимошенко зазначила, що після 2004 року багато людей розчарувалися, і зараз вони можуть або не піти на вибори, або голосувати проти всіх.
"Ніхто не знав, що нас так оптом здадуть, ніхто не міг на це розраховувати. І тому сьогодні складна ситуація, тому що якщо людина не йде на вибори або якщо вона йде і голосує проти всіх, то це те, що їм потрібно" , - сказала Тимошенко.
"Вони навіть свого кандидата виставили, і прізвище йому змінили - Противсіх... Вони цю нішу створили для того, щоб люди, які розчарувалися, знали, куди піти і де поставити галочку", - додала вона.
Тимошенко зазначила, що сьогодні не має можливості через ЗМІ, в першу чергу, телебачення, донести свою позицію до українців.
"Я, безумовно, через усі ЗМІ дійти до вас не можу. Вони мене там раз на три місяці на ток-шоу випускають, обставивши своїми гончими так, що я там слова сказати не можу. А новини йдуть таким чином, що там не можна розібратися, хто правий, хто винен - і всі в одні ворота грають", - сказала Тимошенко.
Прем'єр підкреслила, що є два реальних кандидати в президенти - вона сама і кандидат із "протилежного табору", лідер Партії регіонів Віктор Янукович, а всі інші - "технічні кандидати" її опонента.
"Якщо ви побачите 18 кандидатів у президенти... Ви ж бачите, що я одна - всі інші з іншого боку. Один реальний кандидат, а всі інші - це група підтримки, яка міцно тримає його, як свого лідера", - сказала вона.
Від УП: У п'ятницю, 11 грудня, у прямому ефірі Першого Національного Тимошенко провела брифінг, на якому повідомила про рішення УЄФА з приводу України.
У четвер, 10 грудня, Тимошенко була гостем політичного ток-шоу на ТРК "Україна", в якому вона годину спілкувалася з гостями студії. Формат передачі не передбачає наявності опонентів.
У понеділок, 7 грудня, Тимошенко в прямому ефірі Першого національного проводила урочисті збори з нагоди дня місцевого самоврядування.
Перед цим у п'ятницю, 4 грудня, Тимошенко була присутня в ефірі телеканалу "Інтер" у передачі Євгена Кисельова "Велика політика".Источник: https://censor.net.ua/f2500940
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Серж Светлый e9eb6f68, дмитро кук f4227808, Наталя Хоменко, Nick Dubovikoff, Лера Ларченко, Kaba Mota, укропбандерівець, Антип61, Harib Da, Promin' GP OKB, молодой рабочий, Senator S 01a656ec, The Best 221fe997, shokolad, Евгений Луганск, ITLaB, Wevelsburg, Константин Гризодубо, Василь Бондарчук, Yuriy Vernikov, Gaydamaka Kozak, Ali Hasan, 5 копійок, Meelo Mann, pinkerton, andrew_sc, ПРАВДИВЫЙ, Фрол Медвепут d1caba8f, John Smith 4c07b967, Константин 1041a131, Пирожок, Andrey Sokolov d0d9f127, Гоша Печерский, Олександр Петренко b28e592f
 Всего на сайте: 98 писателей
 
 
 
 
 
 вверх