EN|RU|UK
 Форум Украины
  68  1

 БЮТ наполягає на виділенні парламентом протиепідемічних коштів

Блок Юлії Тимошенко наполягає на тому, щоб Верховна Рада вже завтра виділила кошти на боротьбу з епідемією і підготовку до можливих другої і третьої хвиль епідемії грипу. Про це у ході погоджувальної ради Верховної Ради України заявив Перший заступник голови фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Кожемякін.

"Блок Юлії Тимошенко хоче загострити увагу всіх народних депутатів на тому, що, на жаль, в Україні грип знову піднімає свою голову. Сьогодні ми бачимо інформацію з Луганської, Донецької, Дніпропетровської і Харківської областей, що там знову починається хвиля захворювань. Тому ми звертаємося до Партії регіонів, яка заблокувала виділення 1 млрд. грн. на медицину і підготовку до боротьби з епідемією. Ми закликаємо прийняти відповідний законопроект в цілому",- сказав він.

Андрій Кожемякін підкреслив, що Блок Юлії Тимошенко буде наполягати на збільшенні суми, яка пропонується в законопроекті, який Верховна Рада вже проголосувала в першому читанні з 200 млн. до 608 млн. грн., які треба направити на боротьбу з епідемією. "Наявність цих коштів підтвердив Національний банк України. Тому немає ніяких перешкод окрім політичних, щоб вже завтра прийняти це рішення в цілому".Источник: https://censor.net.ua/f2500861
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Said_, sergio sergio 909a2d55, marina marinina, Alejandro Don Goborez, ahuhu, Егор Киба, sergik, Stephan Bil
 Всего на сайте: 31 писатель
 
 
 
 
 
 вверх