EN|RU|UK
 Форум Украины
  125  1

 Тільки жінка зможе побудувати державу, якою ми будемо пишатися, - Анатолій Семинога

Народний депутат України, голова Київського осередку БЮТ провів зустріч з колективом трикотажної фабрики «Роза».

ЗАТ трикотажна фабрика «Роза» (фабрика ім. Рози Люксембург, Київ) є одним з провідних підприємств держави та найбільшим виробником трикотажних полотен в Україні. Заснована більше 80 років тому, фабрика завжди була флагманом як національного товаровиробництва, так і національно свідомого руху. Переважно жіночий колектив «Рози» має свої чіткі пріоритети бачення розвитку держави, міста, району, і ці пріоритети базуються на жіночій інтуїції, почуттях справедливості, відповідальності, сімейних цінностях.Зустріч відбулася у виробничому цеху підприємства, послухати народного депутата зібралося понад сто працівниць фабрики.

Анатолій Семинога у розмові торкнувся основних питань сьогоднішнього соціополітичного життя: криза, демографічні показники, проблеми виробничої галузі, корупція, виплати компенсацій Ощадбанку, політичне протистояння.

«Все, що спричинює політичну, економічну і моральну кризу можна вирішити, але тільки об’єднавши зусилля, разом. Проте, відомі лідери політичних сил та президент України вирішили обрати собі «ворогом №1» не наслідки фінансової кризи та наші проблеми, а Юлію Тимошенко. Єдину людину, яка увесь цей рік боролася зі світовою кризою». - зазначив народний де пут.

«Віктор Ющенко, вочевидь, не зрозумів для чого ми його обирали. Але очевидно, що не з метою його неробства, підримки опозиційних до Уряду політсил, ветування найбільш важливих для держави антикризових аконопроектів. І звичайно, не для того, щоб він винагороджував орденами тих бандитів, які фальшували вибори у 2004 році чи з отриманням посад дерибанили столичну землю та комунальну власність» - наголосив Семинога.

Голова столичного Блоку Юлії Тимошенко акцентував увагу зібрання на правильності вибору кандидата у президенти: «Якщо ми обираємо існуючий сьогодні союз Януковича-Ющенка, то опиняємося під владою жорстокості та корупції, нестриманої зовнішньої та внутрішньої політики, фактично без підтрики світової спільноти». Він закликав учасників розмови бути свідомими і прагматичними у своєму виборі, не піддаватися на політичні провокації та підкупи, думати про майбутнє держви і її подальший розвиток.Источник: https://censor.net.ua/f2500802
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
укропбандерівець, Владимир Суб, NNN, Bob2, kostjaua5, Зойч, Kasper1088, Сергей Бондаренко 91687c01, Ринат Амедов, чтец, 1BetarD, Garsia UA, Tatyana Pomolova, росися вперде d82e7584, I Ka 538a282a, вася п, East Clintwood, Yuriy Yurieff, Serg 1969 Stalker, sea dog, кузькинамать1, Кардан_вал, Ларик Гор, Pacersoft Assa
 Всего на сайте: 73 писателя
 
 
 
 
 
 вверх