EN|RU|UK
 Форум Украины
  111  1

 Кабмін створить нафтові запаси

Кабінет Міністрів України затвердив Концепцію створення в Україні мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів на період до 2020 року. Відповідне урядове розпорядження від 8 грудня завізовано Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Концепція передбачає створення мінімальних запасів, що з урахуванням обсягу власного видобутку нафти гарантує наявність 90-денного обсягу внутрішнього споживання нафти і нафтопродуктів. Це підвищить рівень енергетичної безпеки держави шляхом створення ефективної системи захисту національної економіки від зменшення обсягу постачання нафти і нафтопродуктів або його припинення.

Необхідність створення мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів пояснюється залежністю національної економіки від імпорту енергоносіїв. В документі пояснюється, що у разі припинення надходжень нафти і нафтопродуктів, потребу в них країна зможе задовольняти протягом не більш як 10 днів за рахунок власного видобутку та наявних резервів.

Інтеграція України до Європейського Співтовариства також обумовлює необхідність створення мінімальних запасів відповідно до Директив Європейського Союзу та з урахуванням практики держав - членів ЄС.

Як зазначається в Концепції, на першому етапі її реалізації, що становить від одного до двох років, приймаються необхідні нормативно-правові акти, визначається орган виконавчої влади з управління процесом створення, зберігання, оновлення та використання мінімальних запасів, проводиться технічний аудит сховищ нафти і нафтопродуктів, а також створюється система статистичної звітності. На другому етапі, що становить дев’ять - десять років, відбувається процес накопичення мінімальних запасів.

Документом передбачається забезпечувати щороку зростання обсягів зберігання нафти і нафтопродуктів на рівні не менш як дев’яти - десятиденного обсягу внутрішнього споживання. Обсяг накопичення нафти і нафтопродуктів на відповідний рік змінюється за рішенням Кабінету Міністрів України.Источник: https://censor.net.ua/f2500774
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ВКЛ_это_мы_01, Frank Piter, Гыг с Вами, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Александр Малышенко, legionary, Назар Сильченко 3ddb1cc4, Вася Шевченко f77d76ba, Bandera Rosa, Мурат Хайруллин, Vladimir Kalashnikov, sea dog, Адвокатик, Сурен Казарян, Nadiya Skira, Тарапунька, ПРАВДИВЫЙ, дядя Сэм f4c0ca00, Алексей Вовченко f033f386, kostjaua5, trawler_tug, Огусто, Николай Водяной, Дус Мытарчук, Ярик Сус, Ва Ва 7c567806, НБ, Люцифер, Константин Гризодубо, васисуалий лоханкин fdb5505f, reifvjn, Mike Paul, дормидонт45
 Всего на сайте: 120 писателей
 
 
 
 
 
 вверх