EN|RU|UK
 Форум Украины
  68  1

Юлія Тимошенко закликає українців "не проспати" вибори

Голос кожного виборця, кожного справжнього сина і доньки України на президентських виборах стане вирішальним, і тому жоден з нас не має права "проспати вибори". З таким закликом кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко звернулася сьогодні до громадян, виступаючи у Львові.

"Кожен голос буде надзвичайно важливим, і я прошу відкласти в бік всі сумніви і розчарування, всі ваші зневіри і незадоволення політиками, бо сьогодні стоїть питання - не хто поіменно виграє, а виграє чи програє Україна", - заявила Юлія Тимошенко.

За її словами, кожен, хто не проголосує на виборах, тим самим не дасть шанс виграти Україні. "Кожен з нас має прийти на вибори та віддати свій голос за Україну", - сказала вона.

"Я хочу, щоб наша велика українська команда повірила у силу і славу України. Я хочу, щоб ми перед великими викликами стали єдиною родиною", - додала Юлія Тимошенко.Источник: https://censor.net.ua/f2500768
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Vedana, Bandera Rosa, kilgor traut, Владимир Пономаренко 2f5552a6, Сергей Канев ba5ea4a8, SANDY, KAISERWALD, Василь Бондарчук, малыш Бакинский, IgorYakovlevich, alekcg1 ., Алла Новосад 5b57f84f, Гыг с Вами, Mike Paul, Neutral13, war3, про, молодой рабочий, Корсунский, Денис Ахмедьянов, Сэмэн Поштовый, Paulo Kit, Гарик Не инженер c161d501, Чип, , Oksana VB
 Всего на сайте: 93 писателя

вверх