EN|RU|UK
 Форум Украины
  67  2
Юлія Тимошенко розставляє пріоритети на користь людей

 Юлія Тимошенко розставляє пріоритети на користь людей

Для Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко соціальні виплати є найпріоритетнішим завданням. Про це вона заявила напередодні у вечірньому ефірі телеканалу "Україна", відповідаючи на запитання щодо проблем з поверненням податку на додану вартість.

"Усе, що стосується ПДВ, ми повертаємо так, як наступає термін і як перевіряється ПДВ. Безумовно, сьогодні є затримка з поверненням ПДВ. Тому що дійсно криза примусила бюджет діяти не так, як мені хотілося б. Але коли переді мною стоїть питання своєчасної сплати пенсій, зарплат бюджетникам, а, з іншого боку, повернути ПДВ на місяць раніше, ніж треба, повірте мені, сьогодні треба обирати пенсії і заробітні плати", - пояснила Юлія Тимошенко.

Вона констатувала, що Державний бюджет в умовах кризи в повному обсязі не виконується. "Це ж не секрет, але ми, безумовно, вибираємо підтримку людей сьогодні. А те, що стосується бізнесу – з бізнесом ми розрахуємося, як тільки ситуація з кризою стабілізується", - запевнила Прем'єр-міністр.

Як відомо, на підставі рішення Кабінету Міністрів з 4 грудня українські пенсіонери отримують пенсії у підвищеному обсязі.

На сьогоднішній день на виплати пенсій через підприємства поштового зв'язку та установи банків вже спрямовано 3 мільярди 30 мільйонів гривень, що складає 21% місячної потреби і повністю відповідає календарному плану фінансування пенсійних виплат.

Відповідно до прийнятого Верховною Радою Закону про внесення змін до Держбюджету на 2009 рік урядом виділено 717 мільйонів гривень, тобто фінансування відбулося у повному обсязі.

Пенсії збільшено 13 мільйонам 75 тисячам пенсіонерів. Середній розмір пенсії при проведенні усіх перерахунків збільшено з 946 до 978 гривень.Источник: https://censor.net.ua/f2500496
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх