EN|RU|UK
 Форум Украины
  80  3
Юлія Тимошенко хоче незабаром відчути себе справжньою жінкою

Юлія Тимошенко хоче незабаром відчути себе справжньою жінкою

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко розраховує більше приділяти уваги своїй родині, коли в країні буде наведено порядок.

"Мені хотілося б бути м'якою жінкою, у якої багато часу для того, щоб опікуватися родиною, для того, щоб зайвий раз з'їздити в гості до мами. Хотілося б бути на якихось святах, хотілося б просто відчувати життя, яке далеко від роботи", - сказала вона напередодні у вечірньому ефірі телеканалу "Україна".

Водночас, за словами Юлії Тимошенко, вона відчувала себе відповідальною ще з того моменту, коли прийшла на першу свою роботу – на військовому підприємстві у Дніпропетровську.

"Я пам’ятаю, що все одно себе перевантажувала, як могла. Я ніколи не була білоручкою і такою жінкою, яку пестять, балують. Я завжди намагалася багато працювати. І можливо, такий характер просто склався, і тому сьогодні, коли так важко країні, я намагаюся робити більше фізично, ніж може навіть нормальна людина це робити. Тому жіночого щастя у мене поки ще залишається небагато. Воно є, безумовно, в родині, але вона мене фізично не бачить", - пояснила вона.

"Я сподіваюся на те, що коли вже зовсім все буде добре в країні, коли можна буде спокійно трошки приділити собі часу, то я приділю свій час своїй родині і відчую себе справжньою жінкою", - додала Юлія Тимошенко.Источник: https://censor.net.ua/f2500494
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
marina marinina, Said_, Cтарий Кінь, Доброжелатель Доброжелательный, Україна Incognita, ahuhu, Saw Ewas 1a26b1e6
 Всего на сайте: 20 писателей

вверх