EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  126  1

 Уряд Юлії Тимошенко стоїть на захисті інтересів українців

Уряд Юлії Тимошенко стояв і стоятиме на захисті інтересів простих українців.

Чинний Кабінет Міністрів протягом важкого кризового 2009 року жодного разу не затримав виплату пенсій та зарплат. Більше того, уряду вдалося поступово підвищувати пенсії на солідні суми – на відміну від тих жалюгідних 60 копійок, які Партія регіонів кинула пенсіонерам як подачку під соусом "підвищення соцстандартів", - йдеться у заяві Управління у зв’язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України, яке коментує виступ народного депутата від Партії регіонів Михайла Папієва щодо зобов’язань уряду перед МВФ.

"Хочемо нагадати Партії регіонів, що ідею збільшення пенсійного віку днями озвучили саме ваші партнери з Секретаріату Президента України", - додають в Управлінні.

"Напевно, повністю корумпованому екс-міністру праці та соціальної політики важко уявити, що існують уряди, для яких на першому місці стоїть добробут людей, а не нажива на ветеранських окулярах", - йдеться в заяві.

Його підписанти при цьому додають: "Шкода, що "регіонали" продовжують практику введення українців в оману та видавання своїх хворобливих здогадок за дійсне".

Як відомо, народний депутат від Партії регіонів Михайло Папієв сьогодні заявив, що уряд готовий піти на заморожування зарплат, пенсій і соціальної допомоги та підвищення пенсійного віку заради отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду.Источник: https://censor.net.ua/f2500310
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх