EN|RU|UK
 Форум Украины
  123  1
Кримінальні авторитети повертаються в Україну, щоб допомагати Януковичу, - Ар΄єв

 Кримінальні авторитети повертаються в Україну, щоб допомагати Януковичу, - Ар΄єв

Народні депутати проникнуть в резиденцію Межигір’я, щоб подивитися, що з неї зробив Віктор Янукович. Про це заявив нардеп НУНС Володимир Ар΄єв на прес-конференції з нагоди міжнародного дня боротьби із корупцією.

”Народні депутати спробують потрапити в резиденцію Межигір’я, щоб подивитися, у якому стані історична будівля монастиря і, що будують на вкрадених 140 га державної власності”, - заявив Ар΄єв.

Народний депутат висловив занепокоєння ситуацією з резиденцією Межигір’я. Адже за словами політика, „кримінальні авторитети відчули, що до влади можуть прийти свої” і активізують свої дії.

„Насправді Межигір’я це тільки початок, це була тільки розминка. У мене є інформація з управління по боротьбі управління з організованою злочинністю МВС про те, що вУкраїну з’їжджаються представники кримінальних кіл із Росії, які уже були витіснені МВС” – повідомив нардеп, - „Ці люди це група так званих „воров в законе” - Дід Хасан, Анімоз, які були витіснені за межі України. Ці представники кримінального авторитету поодиноко з’їжджаються в Україну, тут утворюють групи”.

Ар΄єв вважає, що бандити повертаються в Україну, щоб допомогати кандидату в президенти Віктору Януковичу.

„Ці групи у разі перемоги ПР і зокрема їх кандидата на виборах будуть становити основу крила для рейдерського захоплення підприємств і майна, від великого до малого і середнього бізнесу. Якщо у кого є ласий шматок, він буде підданий атаці” – підсумував Володимир Ар΄єв.Источник: https://censor.net.ua/f2500194
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Скажений Котяра, Мэл Гибсон, semen44, Алексей Алексеев 6292ff02, Татьяна Лайф, Де Правда, aquarius580 459c2008, Ларик Гор, Юра Амурчанин, Ted Viktorovich, Олег Гончаренко, Diesel_Sasha, экзорцист, Gaydamaka Kozak, Еxorcist, , Великая Исландия, alexandr shamov, Dasha Dasha, три - пятнадцать, 5 копійок
 Всего на сайте: 74 писателя
 
 
 
 
 
 вверх