EN|RU|UK
 Форум Украины
  61  1

 Президент ЄНП Вільфред Мартенс високо оцінив антикризову роботу Юлії Тимошенко

Президент Європейської Народної партії Вільфред Мартенс високо оцінив роботу Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо виведення української економіки з фінансової кризи. Про це він заявив під час зустрічі з главою українського уряду, яка сьогодні перебуває в Німеччині з робочим візитом.

"Робота, яку ви здійснили за останній рік, намагаючись вивести українську економіку з фінансової кризи, є справді визначною. Вашу здатність приймати та запроваджувати важкі рішення, включаючи боротьбу з корупцією, помітили та оцінили по всьому світу",- сказав він.

Він також побажав Юлії Тимошенко успіху на президентських виборах, які відбудуться 17 січня 2010 року.

"Ви справді готові очолити Україну і вести її вперед як Президент. А ми в Європейській Народній Партії, як завжди, готові допомогти Вам модернізувати Україну, зміцнити її європейське покликання, повернути економічне зростання та забезпечити добробут для всіх її громадян", - наголосив Президент Європейської Народної партії.

В свою чергу, Юлія Тимошенко зазначила, що її "уряд робитиме все, щоб президентські вибори в Україні відбулися у відповідності до європейських та демократичних принципів - чесно та прозоро".

Прем’єр-міністр України також привітала Вільфреда Мартенса з початком роботи Конгресу ЄНП та висловила сподівання, що інституційні реформи Європейського Союзу дозволять продовжити процес його розширення.

"Це добра нагода поспілкуватися з видатними політиками держав - членів ЄС як у рамках пленарних засідань, так і під час двосторонніх зустрічей",- сказала Юлія Тимошенко про свою участь у Першій пленарній сесії Конгресу ЄНП, який відбудеться сьогодні.

Як відомо, ЄНП є найбільшою Групою в Європейському Парламенті, яка нараховує 265 членів. Вона складається з 74 партій-членів з 38 країн, 13 голів урядів країн-членів Європейського Союзу, а також 6 голів урядів країн, що не є членами ЄС.Источник: https://censor.net.ua/f2500180
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх