EN|RU|UK
 Форум Украины
  124  1

В Україні має бути створено дисциплінарні комісії суддів

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко пропонує внести на розгляд Верховної Ради законопроект про формування дисциплінарних комісій суддів. Доручення підготувати відповідний документ вона дала сьогодні Першому віце-прем'єр-міністру України Олександру Турчинову

"Поки ми не зробимо такі дисциплінарні комісії, щоб могли на кожного суддю мати управу і причому представляли громадянське суспільство, а не чергову продажну гілку влади – я думаю, що нічого не буде", - зазначила глава уряду.

"Я хочу доручити в найближчий час,щоб ми розглянули і внесли в Верховну Раду детальний порядок і спеціальні права з формування і функціонування дисциплінарних комісій", - пояснила Юлія Тимошенко на засіданні уряду.Источник: https://censor.net.ua/f2500048
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Мартын Гаврилов, Игорь Д, qaz76able, Cтарий Кінь, Vlad, дормидонт45, Дора, Влад Михайлович f31a5a47, Conrad, Віктор Сиромятніков, Kessirman 54, Андрік, Светлана Бессарабова, Wevelsburg, Алекс Кондрашов, Грышка Распутный 2, люся илюк, Khmelnitskiy, Alejandro Don Goborez, Aleks_15, Igor Dacenko, alexandr shamov, GSN, Yuriy Yurieff, Доброжелатель Доброжелательный, ГЕТЬМАН UA, Таня Полякова 67342ef7, Вася Шевченко f77d76ba, Fobos, Василь Мороз a20b71c3, частный сектор
 Всего на сайте: 99 писателей

вверх