EN|RU|UK
 Форум Украины
  173  3

 Викорінення корупції стане реальністю життя України

Кабінет Міністрів України ухвалив низку рішень, які стосуються заходів з боротьби з корупцією в державі. Рішення про прийняття документів було прийнято одноголосно всіма членами уряду.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко подякувала всім представникам громадських організацій, а також членам уряду, які брали участь у підготовці та розробці документів про посилення боротьби з корупцією. "Я сподіваюся, що ми спільно, в тому числі і з профспілками, і з роботодавцями, доопрацюємо ці документи і зможемо їх зробити реальністю нашого життя", - підсумувала вона засідання уряду.

Кабінет Міністрів сьогодні ухвалив постанову "Про заходи щодо посилення протидії корупції", який передбачає посилення якості роботи органів виконавчої влади у прийнятті та розгляді звернень від підприємств, громадян про факти корупції.

Документом також обумовлено існування системи зворотнього зв’язку між скаржниками і органами влади щодо розгляду звернень, а також створення відповідної постійно діючої групи щодо перевірки фактів центральних органів виконавчої влади дотримання антикорупційного законодавства.

Крім того, Кабмін прийняв постанову "Питання запобігання та протидії корупції в органах виконавчої влади", в якій йдеться про утворення в центральних органах виконавчої влади відповідних підрозділів з питань протидії та запобігання корупції.

Уряд також затвердив Методологію проведення антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів і Порядок накопичення та оприлюднення інформації про юридичних осіб, притягнутих до відповідальності корупційні правопорушення. Останній документ передбачає, що такі юридичні особи, щодо яких буде оприлюднено інформацію про корупційні дії, не зможе отримувати бюджетні кошти, брати участь у державних закупівлях і мати доступ до державних грошей та майна.

Розпорядженням уряду "Про затвердження структури інформації та звіту про здійснення заходів з реалізації державної антикорупційної політики" затверджено типові форми, за якими кожен орган виконавчої влади - як спеціально уповноважений по боротьбі з корупцією, так і звичайний, - а також місцеві органи виконавчої влади мають щорічно подавати звіт за результатами своєї роботи.

Уряд також затвердив новий склад делегації України у Групі держав Ради Європи проти корупції (GRECO), до якого введено Уповноваженого Кабінету Міністрів з питань боротьби з корупцією, якого призначено відповідальним за взаємодію з GRECO.Источник: https://censor.net.ua/f2500031
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ВКЛ_это_мы_01, Frank Piter, Гыг с Вами, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Александр Малышенко, legionary, Назар Сильченко 3ddb1cc4, Вася Шевченко f77d76ba, Bandera Rosa, Мурат Хайруллин, Vladimir Kalashnikov, sea dog, Адвокатик, Сурен Казарян, Nadiya Skira, Тарапунька, ПРАВДИВЫЙ, дядя Сэм f4c0ca00, Алексей Вовченко f033f386, kostjaua5, trawler_tug, Огусто, Николай Водяной, Дус Мытарчук, Ярик Сус, Ва Ва 7c567806, НБ, Люцифер, Константин Гризодубо, васисуалий лоханкин fdb5505f, reifvjn, Mike Paul, дормидонт45
 Всего на сайте: 120 писателей
 
 
 
 
 
 вверх