EN|RU|UK
 Форум Украины
  175  3

 Антикорупційні підрозділи діятимуть у кожному органі влади

У кожному органі влади буде створено спеціальні підрозділи, які будуть додатковими інструментами для діяльності Уповноваженого з боротьби з корупцією. Це передбачено Стратегією антикорупційної політики України.

"Ми будемо створювати таку складну систему і будемо відслідковувати кожну дію і кожен рух", - сказала Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, відкриваючи сьогодні засідання уряду.

Крім того, вона наголосила, що на засіданні 8 грудня Кабінет Міністрів планує ухвалити 14 нормативно-правових актів для поглиблення боротьби з корупцією.

Як відомо, у серпні 2009 року Кабміном було затверджено план подолання корупції, а також порядок антикорупційної експертизи актів, що їх приймає уряд.

Урядові комітети вже підготували для розгляду Кабінетом Міністрів порядок накопичення та оприлюднення інформації про юридичних осіб, притягнутих до відповідальності за корупційні правопорушення, а також питання створення спеціального підрозділу із запобігання та протидії корупції органу виконавчої влади.

Юлія Тимошенко у своїй передвиборчій програмі зазначає, що корупція – це "ракова пухлина сучасної України, яка несумісна з демократією". Вона впевнена, що покладе край "корупційному союзу влади та олігархії".Источник: https://censor.net.ua/f2500021
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх