EN|RU|UK
 Форум Украины
  67  1

 ТИМОШЕНКО ЗМІНИТЬ КОСУ

Прем'єр Юлія Тимошенко планує змінити образ.

Про це розповіла її особистий перукар Олена Сєдих газеті "Факти й коментарі", повідомляється на сайті Тимошенко.

"Юлія Тимошенко - відомий всьому світу політик, і ніякий радикалізм у зміні образу неприпустимий. Тим більше коса - це дуже сильний і харизматичний атрибут", - зауважила перукар.

"Втім, навіть те, що здається найкращим, звичайно ж, іноді доводиться міняти. Скажу вам по секрету, що ми вже почали обговорювати можливі зміни і працювати над новим образом", - додала вона.

Перукар підкреслила, що перехід до нового образу буде дуже плавним: "Без коротких стрижок і темного волосся. Це буде, я б сказала, еволюція, а не революція образу".

За словами Сєдих, вона зустрічається з Тимошенко не частіше одного разу на місяць, щоб підкоригувати зачіску.

"Все інше вона робить сама. Іноді навіть може перестаратися. Буває, наприклад, приїхавши, я застаю її то з пензликом, то з ножицями", - розповіла перукар.

За її словами, останнім часом вона частіше зустрічається з Тимошенко не в її будинку, а в кабінеті прем'єра.

"Я називаю це "нічними чергуваннями". Тому що, як правило, працюю з нею не раніше першої години ночі. Вона буквально з ніг валиться на цій своїй роботі", - розповіла перукар.

Сєдих додала, що іноді, поки вона займається зачіскою прем'єра, Тимошенко засинає: "Трапляється, що поки я працюю, Юлія Володимирівна просто засинає в кріслі".Источник: https://censor.net.ua/f2499979
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Maxim Isajew, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Олег Сербин 10d6f9ec, Vladimir Kalashnikov, Сергей Викторович bf0e8c8f, Marking Skillington, Alexandr Lavrinenko, Vlad Nikonoff
 Всего на сайте: 25 писателей
 
 
 
 
 
 вверх