EN|RU|UK
 Форум Украины
  70  1
Дії Кабміну Юлії Тимошенко сприяють успіхам ММК ім. Ілліча

 Дії Кабміну Юлії Тимошенко сприяють успіхам ММК ім. Ілліча

Стабілізації фінансового балансу Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча сприяло те, що підприємство знайшло спільну мову з урядом Юлії Тимошенко. Такої думки дотримується голова правління, генеральний директор ВАТ "ММК імені Ілліча" Володимир Бойко.

Підводячи підсумки роботи комбінату за 2009 рік, Володимир Бойко нагадав, що рішенням уряду на перший квартал 2010 року було подовжено дію Меморандуму взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та підприємствами гірничо-металургійного комплексу, який дозволив заморозити зростання тарифів на електроенергію, кокс і залізничні перевезення. Крім того, вирішено не тільки для комбінату імені Ілліча, але і для всієї металургійної галузі, питання забезпечення екологічних платежів.

"Виконуються обіцянки з повернення ПДВ - у листопаді нам повернули 150 мільйонів гривень, у грудні комбінат отримав відшкодування місячної заборгованості", - зазначив Володимир Бойко.

"Перед усіма нами стоїть одна мета - забезпечити достатній рівень виробництва, щоб у наших людей була нормальна завантаженість, і вони отримували гідну заробітну плату. Турбота про людину, як і раніше залишається і буде залишатися нашим пріоритетним напрямом", - підсумував Володимир Бойко.

Як відомо, з ініціативою пролонгації дії Меморандуму взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів та підприємствами гірничо-металургійного комплексу виступила на початку листопада Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Ми будемо думати, як нам продовжити антикризову програму, і я хочу, щоб Меморандум, який підписаний з металургами, ми пролонгували з 1 січня ще на квартал", - пояснила вона.

Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Юлії Тимошенко і 2 грудня ухвалив рішення продовжити дію Меморандуму про взаєморозуміння між урядом та підприємствами ГМК.

Меморандум було підписано 10 листопада 2008 року з метою подолання наслідків скорочення виробництва сталі в Україні, стабілізації внутрішньої цінової ситуації на гірничорудну, вугільну та металургійну продукцію, збереження робочих місць, існуючого рівня заробітної плати та інших соціальних гарантій для працівників галузі, розвитку внутрішнього ринку та зменшення його залежності від коливань кон'юнктури світового ринку.Источник: https://censor.net.ua/f2499957
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
JulyusCaesar, 5 копійок, Vladimir Makarenko, Чинганчгук, Джамал, Ali Hasan, Татьяна Лайф, Вячеслав Захаров 81c033e0, Вячеслав Айшер db13345f, Леонид Днепр, Администратор форума
 Всего на сайте: 38 писателей
 
 
 
 
 
 вверх