EN|RU|UK
 Форум Украины
  104  1

 Кабмін виділив мільйон гривень Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку

Кабінет Міністрів України прийняв рішення виділити зі стабілізаційного фонду на безповоротній основі 1 мільйон 80 тисяч гривень для здійснення заходів, пов'язаних із забезпеченням діяльності Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Відповідну постанову уряду від 2 грудня завізовано Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Кошти виділено на забезпечення Державною комісією робіт з введення в експлуатацію автономної газової котельні, систем вентиляції і повітряного опалення та охоронно-пожежної сигналізації.

Постановою обумовлено, що кошти виділяються за рахунок надходжень від цільового розміщення державних цінних паперів, а в разі їх недостатності - за рахунок надходжень від приватизації державного майна, коштів, отриманих від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав на них, що перебувають у державній власності і на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації, або залишку нерозподілених коштів стабілізаційного фонду.Источник: https://censor.net.ua/f2499849
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
marina marinina, Said_, Cтарий Кінь, Доброжелатель Доброжелательный, Україна Incognita, ahuhu, Saw Ewas 1a26b1e6
 Всего на сайте: 20 писателей
 
 
 
 
 
 вверх