EN|RU|UK
 Форум Украины
  165  3

 У Януковича тримтять колінки перед Тимошенко

Більш яскравого прикладу конфронтації, ніж заява Януковича про те, що за Президента Юлії Тимошенко в Україні не буде прогресу, не існує.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв.

«Це є продовженням брудної антиреклами проти Юлії Тимошенко, яку Янукович і технічні кандидати запустили на телебачення і радіо. Після цієї заяви вся країна дізналася, що стоїть за всім цим особисто Янукович», – заявив Соболєв.

На думку політика, Віктор Янукович використовує такі прийоми, оскільки відчуває страх перед Юлією Тимошенко.

«Янукович – двічі засуджена людина, що має чи не перший шанс в історії людства представляти в світі державу з таким багажем. А Юлію Тимошенко однаково позитивно сприймають як в США, так і у Росії і Європі», – сказав Соболєв.

Народний депутат висловив думку, що будь-які намагання Януковича виставити Тимошенко у світлі «політика з гіпертрофованими амбіціями без надії на прогрес» є нічим іншим, як спробою відтворити свою президентську кампанію 2004-го року.

«Ми уже все це проходили і знаємо, як Янукович ділив людей на перший, другий і третій сорти, щоб отримати перемогу. Але я упевнений, що народ дасть гідну відповідь і обере президентом дієвого політика - Юлію Тимошенко», – зазначив Соболєв.Источник: https://censor.net.ua/f2499830
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
I Ka 538a282a, Евгений Островский, Влад Виноградов 88a5ba75, kilgor traut, Oleksandr Ievtushenko, Святос, Шимус, Dead Katsap, Богдан Розновець, Иван Афанасьев, Lvbnhj, Игорь b007627d, Олєкса Москаленко, Ярик Сус, Ruslan Tkachenko, Иван Федорович 8d0ecefa, Галина Темирова ba27c95c, Kristobal Juan, Cтарий Кінь, aquarius580 459c2008, SergTranscarpathian, 5 копійок, Иван Спасоненко, Grigoriy Balashov 237a5b3e, Алексей Вовченко f033f386, Liubov Vasylchenko, Герхард
 Всего на сайте: 93 писателя
 
 
 
 
 
 вверх