EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  160  1

 Україні потрібна жінка-мати, яка проявить турботу про армію

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Вітчизна", генерал-лейтенант Вілен Мартиросян вважає, що лідер БЮТ, чинний Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на посаді Президента зможе завершити реформу Збройних Сил України.

"Наші верховні головнокомандуючі-чоловіки не справилися. Я більше, ніж упевнений, під керівництвом жінки буде створена справжня національна армія. Сьогодні Україні потрібна жінка-мати, яка по-справжньому, по-материнському проявить турботу про нашу армію, поки ми її остаточно не втратили", - сказав Вілен Мартиросян.

Генерал-лейтенант відзначив, що Кабінет Міністрів України в Державному бюджеті на 2010 рік передбачив 14 млрд. грн. на військові витрати проти 12 млрд. грн.. – в 2009 році, і 10 млрд. грн. – в 2008 році. "Фінансування здійснюється, але гроші розбазарюються: мізер йде на армію, а інше – в кишені чиновників", - переконаний він.

У свою чергу, автор проектів законів про Збройні Сили України, полковник Віталій Лазоркін вважає, що українська армія успішно пройшла етап виходу з підпорядкування Міністерству оборони СРСР, але наступний етап – створення національних Збройних Сил - так і не подоланий. "Я дуже сподіваюся, що майбутній Президент, якого виберуть 17 січня, зможе впритул підійти до цієї проблеми, і буде подоланий наступний етап, в результаті якого Україна зможе гідно захищати свої кордони, свій народ і мирне життя", - упевнений він.

"Ми до цього часу не змогли створити національні Збройні Сили, тому що не було такого завдання, і до цього часу бояться і не можуть визначитися – створювати їх або користуватися тим, що залишилося в спадщину від радянської армії", - сказав заслужений юрист України, гвардії генерал-лейтенант Іван Білас, відзначивши, що до цих пір не завершена інвентаризація майна армії, боєприпасів і бойової техніки.

Представники військової громадськості також вважають необґрунтованою критику на адресу уряду про недостатнє фінансування армії. "Стан нашої армії – це ті гріхи, які свідомо накопичувалися з року в рік впродовж всієї невеликої історії сучасної української держави", - впевнений Іван Білас.Источник: https://censor.net.ua/f2499827
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх