EN|RU|UK
 Форум Украины
  230  1
У минулий четвер Національний художній музей України запросив творчий люд Києва на завершення хронологічної експозиції «Мінливий світ – розказаний час».

 У минулий четвер Національний художній музей України запросив творчий люд Києва на завершення хронологічної експозиції «Мінливий світ – розказаний час».

У минулий четвер Національний художній музей України запросив творчий люд Києва на завершення хронологічної експозиції «Мінливий світ – розказаний час». Перед журналістами, мистецтвознавцями, художниками виступили організатори оригінального погляду на нещодавнє минуле. Час, як соціальний вимір, об’єднує або роз’єднує великі маси людей за оцінкою історичних подій. Для громадян Німеччини остаточний федеральний устрій визначений падінням Берлінського муру у 1989 році, як фінальний результат політичної катастрофи комуністичного режиму в країнах Східної Європи та Центральної Азії.

Ініціатори статичної у фотографії і динамічної у відео інсталяціях експозиції утворили невидимий плин часу, який рікою людської пам’яті закарбований в поведінці, одязі, інтер’єрах, подіях, ідоличних зображеннях, портретній типажності. Виставка нагадує стародавню писемність, яку дешифрують фахівці з історичних наук. З серій аматорських фотографій, фоторепортерських миттєвостей, художнього осяяння віддає прохолодною давниною того життя, яким ще живуть сучасники колапсу, започаткованого в 17 –у році минулого століття, і яке повинно бути зрозумілим, як попередження, прийдешнім поколінням.

Гете – Інститути в регіоні Східної Європи та Центральної Азії запросили до роботи по створенню експозиції фотохудожників та інсталяторів з Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Німеччини, Росії, Узбекистану та України для компіляції та самостійної роботи у відтворенні ідеологічних композицій з непомітного родинного архіву, який набув у численному поєднанні актуального звучання та монтажних екскурсів відео у трансформованому вигляді заради мікроаналізу катаклізм зовнішнього зображення та під текстового сенсу.

• На зустрічі актуальне значення експозиції «1989 – 2009 : Мінливий світ – розказаний час» з привітальним словом виступали заступник директора Ґете-Інституту в Україні п. Крістіна Павловіч, заступник генерального директора Національного художнього музею України Марина Скирта, національний куратор виставки п. Леся Островська-Люта, представник компанії «Медіа-Трейд» Олександр Мовчанюк.
Для журналістів і творчих людей були цікавими обмін враженнями з автором інсталяції «Я хочу бути дівчиною з блакитними очима» Алевтиною Кахідзе і фотохудожником Віктором Марущенком, який пробив шурф у незнаний і страший світ донецьких копанок «Dreamland Donbass» .
Віктор Бажай
МедіашельфИсточник: https://censor.net.ua/f2499813
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ned Stark, экзорцист, Баха Андаст, Подводная авиация, Clyde, svetozar, Иван Стас, Arkady Korshun, Ирод Снегуровик, Juli Schubs, Alexander Cherepchenko, Виктор Новиков 22690162, Владимир a57e9a74, Kare Resa, Гыг с Вами, Ksenia VB, AbOriginal_UA, Ларик Гор, aquarius580 459c2008, Hanka Panyanka
 Всего на сайте: 74 писателя
 
 
 
 
 
 вверх