EN|RU|UK
 Форум Украины
  597  29

 Колесніков і Герман "куртуазно" приперли до Львова рояль ...

Регіонал Борис Колесніков подарував Львівській консерваторії рояль.

Як повідомила під час прес-конференції депутат від Партії регіонів Ганна Герман, Колесніков приїхав до Львова не з передвиборчою агітацією, а "з чисто куртуазною метою", повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

"Колесніков спеціально приїхав до Львова подарувати Львівській консерваторії рояль, щоб міжнародний конкурс, який розпочнеться тут через кілька днів, могли проводити на хорошому інструменті. От і вся мета візиту", - сказала вона.

"Подарований рояль не має ніякого відношення до виборів. Розмова про те, що він украй необхідний музичному учбовому закладу, велася ще два роки тому", - заявила Герман.

Сам Колесніков відмовився назвати вартість рояля. Водночас він зазначив, що "нас так тепло зустріли там, що варто задуматися над новим корпусом для Музичної академії".Источник: https://censor.net.ua/f2499630
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
укропбандерівець, Владимир Суб, NNN, Bob2, kostjaua5, Зойч, Kasper1088, Сергей Бондаренко 91687c01, Ринат Амедов, чтец, 1BetarD, Garsia UA, Tatyana Pomolova, росися вперде d82e7584, I Ka 538a282a, вася п, East Clintwood, Yuriy Yurieff, Serg 1969 Stalker, sea dog, кузькинамать1, Кардан_вал, Ларик Гор, Pacersoft Assa
 Всего на сайте: 73 писателя
 
 
 
 
 
 вверх