EN|RU|UK
 Форум Украины
  149  5

 Хто-нибудь мне этот бред может объяснить?

Україна у 2009 році отримала як дивіденди від Міжнародного валютного фонду (МВФ) $2 млрд, повідомила прем'єр України Юлія Тимошенко.

«Кредит (від МВФ – ред.) є. Проте водночас ми зробили те, що не робив ніхто і ніколи. Це не Україна мається на увазі - з 1970 року такого не було. Ми отримали від МВФ, а ми там, до речі, засновники - Україна теж засновник МВФ, ми вмудрилися отримати дивіденди до державного бюджету України, які пішли як прибуток - це $2 млрд», - сказала вона у прямому ефірі українського телеканалу у п'ятницю.

«І ми отримали це, і ми компенсували частину, і це не борги - це доходи бюджету», - підкреслила Тимошенко, яку цитує «Інтерфакс-Україна».

За її словами, досягти цього вдалося, оскільки члени уряду «змогли знайти, як провести переговори, знайшли, на які дипломатичні рівні вийти, знайшли, які документи підписати».

«Ми були першими, ми відкривали цей шлях, і ми добилися цього», - розповіла вона.Источник: https://censor.net.ua/f2499608
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Герхард, AndyMariman, Костянтин Болтівець, Maxim Ak-Murza, Александр Шмырев, Ming Uing b56f719d, Vlad Vladidze, alisa zima, Олег Петрович ed2c8e0a, DI GI, Никита Ник, Гоша Печерский, Владимир Суб, Nel Castro, Zapzap Za, shokolad, петро пяточкин, petunya 12, Ларик Гор, Yuriy Vernikov, Утилизация ватников, Саша Волт, Tatyana Pomolova, Marking Skillington, Лучезарный Ефименко, legionary, Гуренко Игорь, чтец, Алексей Носов d8330900, Eduard Hubka
 Всего на сайте: 91 писатель
 
 
 
 
 
 вверх