EN|RU|UK
 Форум Украины
  157  2

 Юлія Тимошенко: найбільше багатство України – це люди

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вітає жителів Західної України з 70-річчям від дня утворення п’яти областей регіону – Тернопільської, Львівської, Волинської, Рівненської і Івано-Франківської.

Звертаючись до жителів Тернопільщини, Юлія Тимошенко бажає їм щастя і процвітання. "Щиро вітаю вас з 70-річчям від дня утворення Тернопільської області! Невелика в географічних вимірах, зате з великою історико-культурною та природною спадщиною, Тернопільщина – це серце України. А найбільшим багатством регіону є люди!", - йдеться у привітанні.

Окремі побажання від Прем'єра – до жителів Львівської області. "Упродовж багатовікової історії Львівщина завжди зберігала у своєму благородному й відважному левиному серці надію на волю і рішучість до боротьби за неї не лише для себе, але й для усього українського народу… Галичина не потребує реклами. Це наша власна Європа", - зазначає глава уряду і бажає львів’янам світла та тепла, щастя та здоров’я, оптимізму та мудрості, успіхів і плідного довголіття.

Волинь Юлія Тимошенко називає землею, "овіяною легендами сивої давнини, звеличеною відвагою і боротьбою наших далеких і водночас таких близьких пращурів". "Волинь - гостинні люди, міста і села з давньою й новітньою історією, цікавою архітектурою минувшини і сьогодення", - каже Прем'єр і бажає волинянам сили і наснаги для збереження і примноження кращих багатств своєї рідної землі.

Жителям Рівненщини Юлія Тимошенко зичить сили і наснаги у будівництві нового життя української землі. "Рівненщина – край, що займає особливе місце на карті України, край, що впродовж віків перебував в епіцентрі європейських історичних подій, наукової та творчої діяльності", - підкреслює Юлія Тимошенко.

Прикарпатцям у день 70-річчя утворення Івано-Франківської області Прем’єр-міністр бажає здоров’я, невичерпної енергії, щедрої долі, добробуту, благополуччя, усіляких гараздів та успіхів у всіх важливих починаннях, адже, як каже відома гуцульська легенда, корінь світу – у радості. "Сімдесят років тому на карті України з’явилася ще одна область – Станіславська, яка нині носить горду і славетну назву – Івано-Франківська… Не лише ви, але й уся Україна знає, що це край багатовікової історії, національної культури, чудової природи, перлиною якого є гори Карпати… Прекрасно, що саме на цій благословенній Богом землі, де повсюди чути запальну гуцульську коломийку, – ваш родовід, ваше домашнє вогнище. Тож бережіть і примножуйте кращі багатства свого рідного краю", - зазначає глава уряду.Источник: https://censor.net.ua/f2499507
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Fjall_Raven, Nevertrust, RobinHood dfb9bea2, Серов свидомый, малыш Бакинский, 133133, Володимир Горбатько, Андрей Ильчук, Алла Новосад 5b57f84f, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Jimmy Hill, Богдан Теразини 92a790db, Serg 1969 Stalker, А П 6d5dcd2e, сергей садовский, Oksana VB, main 23, Igor Strl, maravillo, Игорь Хирскл, Паравоз, Алексей Ломоносов, Ярик Сус, Udo Dirkshnaider, васисуалий лоханкин fdb5505f, Александр Глазков, НацЕг, Едвард, Виктор Новиков 22690162, Виамин Павловский, fnln6050 ., diana cat, Кардан_вал, belge, дядя Сэм f4c0ca00, CМEРTЬ ФAШИCTСЬКIЙ РОCIЇ !!!, Герхард, экзорцист, Victoria Nasirova, инкогнито мальдивович, Саша777, Meritus, Фейс Буук b6410764, Третий армагедец, Ivory, Анатолий Дегтярев 2da78900
 Всего на сайте: 163 писателя
 
 
 
 
 
 вверх